Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Terhes nő túlóráztatható? Mt...

Terhes nő túlóráztatható? Mt szerint nem valóságban meg miért ne úgyse mer senki szólni?

Figyelt kérdés

Terhes nő túlóráztatható? Mt szerint egyértelműen NEM.

Akkor miért van az hogy kollegina bejelenti terhes de ugyanúgy túlórázik (önként és dalolva persze…) és meg se mer mukkanni se ő se más hogy azért már mégse mert jogszabályok is vannak a világon.

Hogy azért 6. hónapban mégse kéne 10-12 óráztatni.

Szólni se ő se más ne mer mert attól fél ismerve a heylet jogosan hogy ki lesz rúgva. Mondjuk szerintem így is ki lesz…


2017. ápr. 9. 14:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

" menjen el táppénzre és probléma megolvdva.

"


Kirúgnák azonnal aztán futhatna a bíróságra ha akar vmit.

2017. ápr. 10. 17:29
 12/19 anonim ***** válasza:
Mégegyszer.Mi értelme ennek a kérdésnek?
2017. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Terhes nöt NEM LEHET kirúgni!


Ha táppénzen van, AKKOR SEM!

2017. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Terhes nöt NEM LEHET kirúgni! "


A kirúgás azóta megtörtént... még táppénzen se volt.

valóság vs szuperokosok....


Ugye két kimenet lehet

a) a nő elmegy bíróságra és lesz belőle botrány meg per és tán még pénz is (majd valamikor)

b) a nő nem megy sehova örül hogy él... és semmi se lesz az ügyből

2017. ápr. 12. 13:34
 15/19 anonim ***** válasza:
Mégegyszer kérdezem.Mi értelme volt a kérdésnek?Ha ennyire tisztában voltál vele,hogy mi fog történni,akkor minek jöttél ide kérdezősködni,utána meg pattogni és nagyokosnak titulálni a válaszadókat.Egyébként nem kell játszanod az eszed.Aki írt ide,mindenki tisztában van a törvénnyel,így jól tudja mi a kimenetel.
2017. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

".Aki írt ide,mindenki tisztában van a törvénnyel,így jól tudja mi a kimenetel."


??? Hadd kérdezzem meg: mégis mi lesz a kimenetel ha a nő NEM MEGY bíróságra? hanem kussol és annyiban hagyja? hm?

Na akkor mi lesz a kimenetel?

Mert nem megy bíróságra ezt itt és most írásdba adom neked. Nem mer.

A főnöke egy kigyúrt kopasz minden hájjal megkent vendéglátós "vállalkozó". Te mernél ellene bíróságra menni?

Csak nehogy aztán útban a bíróságra megbotolj a járdaszegéjben és összetörd magad... mert ebben a körben így megy ez.

Ezt tudja a nő is és nem megy az sehova. Én se mennék a helyében. Nincs pénzem full fogsort csináltatni magamnak ha a régit netán kivernék.

2017. ápr. 12. 14:15
 17/19 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs értelme a kérdésnek.Nem mer szólni.Ne szóljon.De akkor nem kell itt panaszkodni.A válaszadók nem tudnak mit csinálni.

Egyébként engem nem érdekelne milyen kigyúrt,mennék a bíróságra.

2017. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Egyébként engem nem érdekelne milyen kigyúrt,mennék a bíróságra.


Hát igen a partvonalról.... így a fotelben ülve én is azt mondanám megyek hogyne.... aztán ha tényleg rólam lenne szó... hát...

2017. ápr. 12. 14:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Te most provokálod a népet itt?
2017. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!