Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelentették a férjem,...

Feljelentették a férjem, pedig én tettem! Ilyenkor mi történhet?

Figyelt kérdés

A férjem unokaöccse nagyon részeg volt.

Megfogta a fenekem erre meglöktem és leesett a teraszról arccal a betonba.

Felgyürődött az orra.

Azóta nem beszélünk velük,viszont ma behívtak a rendorsegre hogy feljelentett mivel 8 napnál tovább gyógyuló a sérülés.

Az orvosi papírban az van hogy "vki" megütötte és attól lett ez az orrával.

Erre ráfogták a férjemre pedig semmit nem csinált.

Ma elmondtam az igazságot.és 5en vagyunk akik ezt tanusitjak is.

Ilyenkor mi történhet?


2017. jún. 23. 22:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

nahát a "felgyűrődött orr"-ra már a jó öreg Google is azt mondja: passz. Esetleg ilyesmi ?:

[link]

2017. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondatlanságból elkövetett orrfelgyűrő cselekedet fenékfogó inzultus hatására.Semmi nem lesz belőle.Mit akar egyáltalán az a gyűrött orrú ürge? Jobban tenné, ha visszavonná a feljelentést.
2017. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

#12

Köszönöm! Sírva nevettem a válaszodon :D

2017. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ!

12es annyit nevettem! :D

Köszönöm.

Megkérdeztem a rendőrt aki kihallgatott és azt mondta hogy a fenék fogdosás szemérem sértésnek számít!

Hozzá tette,hogy HA igaz az én állításom akkor önvédelem volt és jól tettem!

Viszont nekik nyomozniuk kell,hogy ki mond igazat,így jönnek ki fotozni a teraszt meg kuldik a gyereket orvos szakértőhöz aki 2 hónap távlatából megmondja hogy ütés álltal vagy a betontól GYŰRÖDÖTT fel az orra.

Azért ezt a szót használom,mert az orvos ezt írta neki a zárójára-a rendőr mondta...

2017. jún. 23. 23:53
 15/23 anonim ***** válasza:
30%
Kizárt dolog, hogy orvos ilyet írt, különösen egy hivatalos látleletre. Vagy a rendőr hülye, vagy te kamuzol.
2017. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

B'szki, egy férfi ne legyen már ilyen szánalmas, hogy rendőrhöz szalad árulkodni, miután kapott egy sallert a pofátlankodásáért. Különben tanúk vannak rá, hogy nem a férjed volt, az meg társadalmilag teljesen elfogadott, hogy a fenékfogdosót arrébb lökik (az már az ő hülyesége, hogy arccal beleesett a betonba, talán ha nem seggrészeg, akkor nem történik meg).

Ha az anyja lennék a srácnak, én is lekevernék neki egyet.

2017. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a beton totál máshogy horzsol, mint egy ökölcsapás, kérdés, hogy volt-e látlelet azonnal, mert hónapok elteltével már maga a Szürke Gandalf se mondja meg, nemhogy egy orvos.
2017. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Részeg volt, rád mászott, te odébb lökted és mivel a világáról sem tudott, leesett a teraszról. Erre 5 tanúd van.
2017. jún. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
10%

Beidéznek, és tárgyalásod lesz gondatlanságból elkövetett testi sértés miatt, ami az erkölcsidbe is belekerül - súlyosbító, hogy a bántalmazott fél nem volt beszámítható. Ciki, de ne bánd,én is így tettem volna.


Mellesleg készülj fel hogy senkit nem fog érdekelni hgoy megfogta a segged, pláne részegen.

A tett és a következmény (betört orr, x időn át gyógyuló sérülés) nagyon nincs szinkonban egymással.

2017. jún. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 árokpart ***** válasza:
100%
Jaj Istenem! Ilyennel nem foglalkozik a rendőrség! A fegyver és kábítószer kereskedelemre vannak ráállva. Két ember vitája nem tartozik a hatáskörükbe. Orrba gyűrés az meg még csak szabálysértés sem. Nem kell vele foglalkozni.
2017. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!