Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelentették a férjem,...

Feljelentették a férjem, pedig én tettem! Ilyenkor mi történhet?

Figyelt kérdés

A férjem unokaöccse nagyon részeg volt.

Megfogta a fenekem erre meglöktem és leesett a teraszról arccal a betonba.

Felgyürődött az orra.

Azóta nem beszélünk velük,viszont ma behívtak a rendorsegre hogy feljelentett mivel 8 napnál tovább gyógyuló a sérülés.

Az orvosi papírban az van hogy "vki" megütötte és attól lett ez az orrával.

Erre ráfogták a férjemre pedig semmit nem csinált.

Ma elmondtam az igazságot.és 5en vagyunk akik ezt tanusitjak is.

Ilyenkor mi történhet?


2017. jún. 23. 22:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Az orrárol csak annyit hogy másnap csináltattak látleletet amit viberen át is küldtek nekem úgyhogy olvastam hogy az orvos ezt írta,de hozza kell tennem hogy az anyja eüben dolgozik úgyhogy lehet bunda volt a látlelet.nem tudom.
2017. jún. 24. 11:16
 22/23 anonim ***** válasza:

20: "Orrba gyűrés az meg még csak szabálysértés sem"


Ha 8 napon túl gyógyuló a sérülés, akkor súlyos testi sértésnek minősül. De valószínű, hogy ez itt nem áll meg (még a gondatlanságból elkövetett forma sem), mert arra nem lehet készülni, hogy valakit picit arrébb taszítok és erre fejjel beleáll a betonba.

2017. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Akár hogy is lesz, a rokony egy életre megvilágosodhatott, megértette az ősi délalföldi szólás-mondást:

Addig fogdosod más hátsóját, míg fölgyűrődik az orrod.

2017. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!