Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az anyósom zaklat, hogy...

Az anyósom zaklat, hogy vetessem el a babát. Tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Telefonon, smsben, most már postai úton is kapok tőle leveleket. Először az abortusz mellett döntöttem, de most, hogy láttam mozogni már nincs szívem megölni, és nem is fogom. A levélben az állt, ha döntöttem az abortuszról és nem csinálom meg 1 héten belül a többi családtagomat is felkeresi. Szó szerint fenyeget és zaklat. Megtehetem a feljelentést?

2017. júl. 6. 14:01
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
42%
Én már feljelentettem volna a helyedben. Apuci meg akkor látná a gyereket(már ha kíváncsi rá)mikor a háta közepét. Gerinctelen kis fehérjehalmaz akit az anyja irányít. Ha most ilyen,később csak rosszabb lesz. Bocs a megfogalmazásért,csöppet mérgrs lettem a leírásodat olvasva.
2017. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
"Az anyósom zaklat...." Azt elárulnád, hogy tényleg az anyosodrol van szo, vagy csak az éppen aktuális partnered anyjárol?
2017. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
36%
Tegyél feljelentést ellene a lehető leghamarabb. Itt téged konkrétan arra kér, hogy öld meg a magzatodat. Nem hajlandó utána se leállni a témáról akkor meg szakíts meg minden kapcsolatot vele. Attól, mert ő az anyósod nem kötelező tartanotok a kapcsolatot. Férjeddel meg nagyon sürgősen beszélgess el, hogy ne hagyja már magát irányítani. Az ilyen szintű irányításoknak nagyon csúnya vége szokott lenni, sose az anyuka szívja meg, hanem a gyereke.
2017. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!