Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagyszülőknek láthatási joga,...

Nagyszülőknek láthatási joga, megtagadása és ennek következményei?

Figyelt kérdés
Az anyám folyamatosan feszültséget okozza a házasságomban, ami már a végét járja. Egy városban lakunk, így akár napi szinten tud zaklatni. Úgy döntöttünk hogy elköltözünk. Kötelesek vagyunk e neki megadni az új címet, mivel a nagyszülő láthatósági jogával jön folyton. Ha van ilyen akkor mit lehet ellene tenni, illetve ha megtagadjuk ezt akkor mivel tudnak büntetni ezért?
2018. ápr. 8. 07:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

Azért járja végét a házasság,mert a mama régi nézeteket vall?


Ezért költöznél,ezért eltiltanád az unokát??????

És majd ha te nézeteid lesznek elavultak?

2018. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
67%

Ennyiből nem tűnik olyan borzalmasnak a mama....ha a házasságodat befolyásolni tudja akkor az nem áll valami szilárd lábakon.

Ja és ne légy önző, a gyerek nem tud nyilatkozni, hogy szeteti e a mamát.

Kicsit gyerekesnek tűnsz....megsértődni a textilpelusos beszólásért?!


Még valami. ..a házasságod a költözéstől nem fog megjavulni...itt legalább számíthatsz anyádra.És hidd el kisbaba mellett minden segítség jól jön.

2018. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Kedves két utolsó!


Szerintetek az normális ha szenteste valakit azért pofon vág, mert megtudja hogy van facebookja? Vagy azért mert a kedvenc serpenyőjét használom és elkezd üvöltözni? Igen, bántott azért is. Meglepetésnek szántam a gyereket is és erre fel keresi az orvost hogy rábeszéljenek az abortuszra. Együtt voltunk ott, szóval semmit sem értettem félre. A férjemmel akartam menni uh-ra, de nem tetszett az sem neki, ezért berángatott a kocsiba. Ilyen ember mellett nőljön fel a gyerek? Ha van egy kis szívetek akkor nem. Kérdezhetitek miért nem jelentem fel hogyha ver, azért mert hittem benne hogy megváltozik, de nem... Ugyan úgy egy olyan dolog vagy szó, ami nem tetszik neki már ugrik is. Konkrétan kijelentette hogyha rendesen oda figyelt volna akkor se férjem, se gyerekem nem lenne. Az csak egy példa volt semmi több, szóval nem kell támadni.

2018. ápr. 9. 02:47
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a felsoroltak egyike se normális. De az se, hogy te ezt hagyod.
2018. ápr. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

hát pofozd fel


mi az hogy rángat téged?

2018. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek az normális ha szenteste valakit azért pofon vág, mert megtudja hogy van facebookja?"


Nem, nem normális. Mondjuk nem tudom, hogy merül fel a Facebook téma épp szenteste, de ezek után mondjuk evidens lett volna, hogy akkor találkozunk utoljára.


"Vagy azért mert a kedvenc serpenyőjét használom és elkezd üvöltözni?"


Nem, ez se normális, bár azt se értem, hogy ha külön éltek, hogy kerül a kezedbe a serpenyője.


"Meglepetésnek szántam a gyereket is és erre fel keresi az orvost hogy rábeszéljenek az abortuszra.Együtt voltunk ott, szóval semmit sem értettem félre."


A felkeresi azt jelenti hogy ő ment el az orvoshoz nélküled, ezt kicsit üti az ott voltam megjegyzés... Ez is tökéletes idopont lett volna arra, hogy ott hagyd. Mondjuk eleve nem értem, minek mész vele orvoshoz felnőtt nő létedre.


P"A férjemmel akartam menni uh-ra, de nem tetszett az sem neki, ezért berángatott a kocsiba."


Ez mégis hogy történt, mert elképzelni se tudom. Te kértél időpontot ah orvoshoz, épp indultál volna a férjeddel, amikor anyád beállított, a ferjedet leütötte, téged meg erőszakkal a kocsiba tuszkolt? Miért nem tettel rendőrségi feljelentést ?


Hogy őszinte legyek, minek többet írsz, ennél inkabb fordul a felnőtt, házas nő kepe egy 16 éves kislány képévé, aki természetesen védekezés mellett esett teherbe, eltitkolta és most az anyja nyakára kivan szülni

2018. ápr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc serpenyőjét hogy tudtad használni? Nem csak egy városban laktok, hanem ott éltek a nyakukon?
2018. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok 16 éves lány. Miért az jobb ha valamit nem úgy csinálsz akkor üvöltözik vagy üt esetleg? A serpenyős és facebook is régebbi történet és azért írtam le, mert így láthatjátok hogy akkor se volt meg az esze. Amúgy különben mit tegyek üssem meg a saját anyámat? Bocsi, de nem akarok a szintjére lesüllyedni. Oké, jöhetnek szapuló hozzászólások, de nem látjátok hogy mi van és volt addig ne mondjatok véleményt, mert lehet nektek mindig megvolt a boldog család képe, mint a filmekben, de hamar fel kellett nőnöm, mert csak dolgozott és sosem egy percet sem hederített rám. Nem szóltam neki sosem, mert egyik fülén be és a másikon ki. Amúgy miért nem jelentettem fel? Tudjátok van gerincem és hittem hogy az új párja segít neki megváltozni, de inkább rontott a helyzeten, mert amikor támogatni kellett volna akkor inkább őt választotta. Miért nem ütöttem vissza? Én nem akarok az ő szintjére lesüllyedni, mert fenyegetezőtt régebben azzal is hogy gyámság alá vesz, mert betudja bizonyítani hogy nem vagyok beszámítható. Viszont, az ő szavaival élve: " Sosem ütöttelek meg ". Csak az a baj hogy van rá kapásból három tanú is. Amúgy 25 éves leszek és amiket hoztam példák azok régebbiek. Őszintén, ti hagynátok hogy ilyen nagyszülő mellett nőljön fel a gyerek? Szerintem nem! Na mindegy. A kérdéseimre megkaptam a válaszokat, szóval több hozzászólást nem kérek. Köszönöm szépen annak, aki rendesen tudott válaszolni.
2018. ápr. 9. 11:30
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem érted a lenyeget. A te viselkedesed is problémás: hagyod magad 25 évesen is. Már reg meg kellett volna szüntetni vele a kapcsolatot.
2018. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem élünk a nyakán, mert nekünk vett egy házat ajándékba azzal hogy: " rád fogom íratni" A mai napig nem történt meg, szóval nem sokáig vagyunk itt, mert a párom és a fönöke azon van hogy befejezzék a házunkat. Igen, ő szeretné ha meg volna nekem és a gyereknek is, aminek az én gyerekkoromban is megkellett volna lennie. Egy boldog család...
2018. ápr. 9. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!