Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol nyujthatnek be panaszt a...

Hol nyujthatnek be panaszt a Budapest Parkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy amikor átnézték a táskámaz, kidobattak velem a vizemet. Én ezt felháborítónak érzem. Alapvető emberi jog az ivóvízhez való hozzájutas. Ráadásul mindez nyáron történt, egy nagyon meleg napon. (Nyilván, hiszen csak nyáron van nyitva a park.) Ez nem azt jelenti, hogy nem fogom fogyasztani, nyilván egy két sor lecsúszik, de az alkohol is köztudottan dehidratalo hatású. Ezt egyszerűen felháborítónak tartom. Ha kételyei vannak azzal kapcsolatban, hogy mondjuk vodka van benne, akkor tessék szagoljon bele hajrá. Szigeten, vagy bármilyen más fesztiválon sem veszik el az emberektől a vizet. Szeretnék panaszt benyújtani. Hol tehetem ezt meg?

2018. jún. 1. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
De ne abból indulj ki, hogy más fesztiválokon mi van, mert semmi értelme, eltérhetnek és el is térnek a szabályok. Abból indulj ki, hogy az adott szórakozóhely/esemény/akármi szabályzatában mi áll.
2018. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

#10

Én mondhatom magamra, hogy hülye vagyok, de te nem!

Nem tudom, hogy kettőnk közül melyikünk a nagyobb hülye, én aki elfelejtkeztem róla, hogy a retikülömben van egy mikroszkopikus olló, majd tudomásul vettem, hogy kidobatják velem, vagy te, aki egy olyan helyre akart egy félméteres flaskával besétálni, ahol ez tiltott és ráadásul egy éve ebbe nem tud belenyugodni.

Nos?

2018. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy tiltott, hiszen addig nem volt vele semmi gond, aztán hirtelen nem lehet bevinni. Nyilván nem alkohollal akartam besetalni, mert arról egyértelmű, hogy nem lehet bevinni, de mivel az ásványvíz más kategória, plusz nem volt belőle eddig semmi gond, sem ott, sem más helyen, ezért nem is jutott eszembe hogy problémát okozna.
2018. jún. 1. 21:41
 14/18 A kérdező kommentje:
De amúgy a kérdésemre szeretnek választ!! Eléggé elment más irányba a valaszolgatasnak.
2018. jún. 1. 21:45
 15/18 anonim válasza:
80%

A szórakozóhelyre nem lehet italt bevinni. Semmilyet. Nem kell kiverekedni a tömegből, előtte megveszed az italt.

Igen, 500 Ft, nagy lehúzás, de ez van. Vagy nem iszol, vagy elfogadod ezt az árat. Pont.

2018. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%
Kérdésedre a válasz a Googlen megtalálható. Ne legyél már ennyire életképtelen!
2018. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Mért nem gyújtod fel inkább a parkot? Tudod mennyi értelme van egy ilyen panasztevésnek?
2018. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Imádom mikor vkinek nincs élete ezért ilyen apróságokon veri ki a műbalhét.

Választ közvetlenül nem kaptál, de a többiek egy panasz megírásától akartak megmenteni, mert ugyan azt a választ fogod kapni, kimásolva a szabályzatukat.

Elmondom neked egy vidéki szórakozó helyen ugyanúgy átnézik, és elveszik ami olyan, tőlem pl elvették a 3in1 kávémat ami benne maradt a táskában :D Kifele visszakaptam, nem tudom hogy oldottam volna meg bent a kávézást, de egyszer rápróbálok :D

2018. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!