Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkáltató össze-vissza késve...

Munkáltató össze-vissza késve több részben csonkán történő bérfizetésére mi a megoldás (ha még kell az állás egy ideig)?

Figyelt kérdés

Mik a lehetőségek?

A munkáltatóm tavaly óta súlyos anyagi gondban van, amit egy az egyben csak magának köszönhet, mégis rajtam csattan.

Január óta egy hónapban se kaptuk meg időben és rendben a bérünket. Volt itt már minden ami elképzelhető

- késve fizet 10-ike után

- több részletben és késve (most itt van 100 a maradék meg 10-ike után)

- csonkán fizet a hiányt meg „majd kapod valamikor“ (vanolyan hónap hogy 30-al kevesebbet kaptam és azóta se pótolták)


Most is megjött a fizetés, 150-nek kéne lenni, jött 120. Magyarázat: több nincs most ennyi örüljek ennek is, egyébként is bezárunk megszűnünk.... megy a duma tavaly óta...


Mit tehetek ebben a szituban ha az hogy „hagyd ott a francba az egészet“ az nem működik? Amíg nincs más nem hagyhatom ott.


Lehet tenni valamit? Mert írásos felszólításokat én is más is küldött le se szarják, nem is válaszolnak.


2018. júl. 10. 18:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

# 19


most így bevillant vmi, hogy kamu troll vagy. nem is értem eddig miért nem gondoltam erre.

2018. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!