Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha rossz ár volt feltüntetve?

Ha rossz ár volt feltüntetve?

Figyelt kérdés

mi a jogi tényállás akkor ha egy termék a webáruházban pl. 3000ft, de valójában az ára inkább 30.000 akart lenni és lényegében megrendeltem.


ha jól tudom elvileg akkor annyiért kell ide adniuk, persze nem vagyok jogász, ezért is kérdeztem.


2018. szept. 5. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
értem
2018. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

mondjuk a pofátlanság épp megvolt, semmi bocsi elnéztük, 2 levelet írtam nekik egyikre sem válaszoltak stb...


sumák banda, és ezek vannak 10 éve a piacon mint az egész várost lefedő webshop... itt tart Magyarország...


ha "nem válaszolásért" fel lehetne nyomni őket, én tuti jelezném a fogyasztóvédelemnek, mert marhára felbosszantottak...

2018. szept. 14. 10:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezekszerint ők szándékosan félrevezetnek, ez az üzletpolitikájuk. Úgy gondolják, majd szépen benyeled a veszteséget, mint a többiek, ők meg folytathatják a suskusolást.

Fordulhatsz fogyasztóvédelemhez és bírósághoz is.

2018. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!