Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyik ismerősöm pénzmosásban...

Egyik ismerősöm pénzmosásban vesz részt, tudom névtelenül jelenteni?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy ismerősöm elég komoly pénzmosásban vesz részt. Elég szépen kijátsszák a rendszert, és elég nagy pénzösszeget szerez, ezáltal eléggé nagy arca is lett. És szeretném azt az önelégült vigyort egy kicsit letörölni az arcáról. Tudomásomra jutott, hogy elég gyanús pénzmozgás található az egyik bankszámláján. Van lehetőség arra ,hogy valahol jelenteném ezt az illetőt, hogy nézzenek rá a bankszámláira? nagyon fontos, hogy mindezt névtelenül szeretném megtenni. Úgy hogy, ha esetleg bírósági ügy lenne belőle, akkor se derüljön ki ,hogy én indítottam az egészet. Lehetséges az ilyen, vagy hagyjam az egészet...

2018. okt. 22. 15:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

És az ilyenekből lesz ez:


[link]

2018. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Magyarországon nem véd meg a jog névtelen bejelentőként. Téged előbb lenyomoznak és bevisznek kihallgatni, mint hogy egy bűnöző ellen eljárás induljon. Ha az illető bűnözői csoportnak még politikusi, vagy rendőrségi ismerettsége is van, akkor duplán ráfaragsz.
2018. okt. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezek utan nem is ertem miert foglalkoznak Meszaros penzevel :-D
2018. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hagyom a pics-ába akkor amúgy rájöttem :D de hihetetlen ,hogy a kommentelők szemében én lennék a szar ember, mert feljelentenék egy olyat aki nem tisztességesen szerzi meg a pénzét... de mit is vár az ember egy ilyen okádék országban...
2018. okt. 23. 16:29
 15/19 anonim válasza:
Hagyjad szerintem, egy darabig megúsznád ,de amint eljönne a bírósági tárgyalás ott lebuknál,mert kötelező megjelenned!!
2018. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Elég egyértelmű, hogy te nem a benned forró törvénytisztelet miatt vinnéd véghez a dolgot, hanem hogy kicsessz az ismerősöddel, mert irigy vagy rá. "...ezáltal eléggé nagy arca is lett. És szeretném azt az önelégült vigyort egy kicsit letörölni az arcáról. "

Mindazonáltal, mint téged nem érintő dologba, jobb nem beleütni az orrodat, mert azt te nem tudhatod, hogy milyen kapcsolatai vannak, illetve milyen következményei lehetnek rád nézve. Ez épp olyan dolog, mint hogy ha megtudom hogy a kedvenc kocsmám tulaját fenyegetik és védelmi pénzt fizettetnek vele, valahogy nem jutna eszembe önkényesen belefolyni, jelenteni a dolgot meg ilyene, mert csúnyán ráfázhatnék. Úgyhogy azt tudom tanácsolni: Mások dolgával minél kevesebbet, magadéval maximálisan!

2018. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Mi az a pénzmosás? Mert az én értelmezésem szerint pénz mosás az amikor az ember be teszi a saját pénzét a ruhákkal együtt az autómata moségépbe és mososzert és öblitőszert rak bele, majd el inditja / be kapcsolja az automata mosógépet. Így nem csak a ruhák de a pénz is tiszta lesz mert ki lesz vele mosva.
2018. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 BOY666 válasza:
Te mekkora élettelen irígy lúzer vagy... :D Még a hideg is kirázott a gerinctelenségedtől...
2018. dec. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Vazze, te ezt kétszer is megkérdezted?


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9570..

2018. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!