Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Be lehet jelenteni névtelenül?

Be lehet jelenteni névtelenül?

Figyelt kérdés
Ha én biztosra tudom, hogy egy üzletben délutánonként rendszeresen nem adnak blokkot - hogy kevesebb adót kelljen fizetni, ezt a tulaj mondta így-, be lehet névtelenül jelenteni? Hol? Hogyan?
2016. ápr. 12. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez miért gond neked ? Áru romlott és a melósok feketén vannak gályáztatva ? Senki sem ártatlan se tökéletes ,ez piti ügy , ember rablót terroristákat gond nélkül besúghatsz .
2016. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Tipikus magyar mentalitás.
2016. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert az miért is jó, hogy eljött Afganisztánból ide, és adót csal? Meg van rá az okom, miért is akarom feldobni őt. Mellesleg igen, feketén is dolgoznak nála.
2016. ápr. 12. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ezekkel a hülyékkel. A szabályokat be kellene tartani, én is adpk minden esetben.

Amúgy NAV honlapján, közérdekű bejelentésnél.

Jah és lehet lepontonzni, engem ez nem érdekel.

2016. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet jelenteni névtelenül is, de csak azt vizsgálják ki biztosan, amihez adod a neved. Egyébként meg titokban tartják a neved, nem kell izgulni miatta.
2016. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Igazából itt nem is az b*assza a csőröm hogy fel akarja dobni, hanem hogy név nélkül. Ez aztán megy, besúgóskodni. De hogy vállalni hozzá magát, ahhoz már gerinc is kéne.
2016. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az adócsalással nem az államot lopja meg, hanem az adófizetőket. Be lehet jelenteni, sőt, nagyon jól teszed. Előttem leírták, hogy lehet névtelenül is, de akkor nem biztos, hogy kivizsgálják. Ha névvel, akkor igen. A NAV honlapján nézelődj.
2016. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!