Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok erről? Igaz ez?...

Mit gondoltok erről? Igaz ez? 16/l

Figyelt kérdés

Pár napja megkérdeztem az apámat, hogy mi az a rabszolgatörvény és mit takar és miért vonulnak fel az emberek az utcákon, mert számomra ez nem volt világos, ezzel kapcsolatban több cikket is elolvastam, de ugye nem lehet pontosan kiszűrni melyik az igaz, valamint híradón keresztül próbáltam követni az eseményeket, viszont ebből sem lehet már kiszűrni mennyi az igazságtartalma sajnos. Szóval megkérdeztem apámat és ő azt mondta, hogy a Fidesz hozott egy olyan törvényt, hogy aki szeretne az tudjon évi x mennyiségű órát legálisan túlórázni, mert, hogy eddig nem lehetett. És azt mondta, hogy ők erre adtak lehetőséget, és ezt nevezik rabszolgatörvénynek, és hogy azokat a tüntetőket csak felbérelték, meg lefizették az ellenzékiek, hogy botrányként tüntessék fel a törvényt.

Na most én ezt azért nem tudom teljesen elhinni, mert ennyi civilt lehetetlen felbérelni, a másik az, hogy miért tiltakoznának egy olyan törvény ellen, ami számukra ezek szerint jó(apám elmondása szerint)?

Mi az igazság és mi áll a dolgok mögött?

Mi a véleményetek?

Szívesen elolvasok több választ is.



2019. jan. 8. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom, lehet, hogy meg foglak ezzel bántani.. De apád egy agymosott fidesz-hívő. :(
2019. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
agymosott inkabb az aki mas partban hisz. Jarj nyitott szemmel.
2019. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!