Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Súlyos testi sértés áldozataké...

Súlyos testi sértés áldozataként mikor kapok a rendőrségtől tályékoztatást az ügy állapotáról?

Figyelt kérdés

Egy hónapja súlyos testi sértés miatt kórházba kerültem. Bordatörés. Rendőrség kihallgatott. Azóta sem kaptam tőlük semmi értesitést, hogy mi van az üggyel. Mi a szokás ilyenkor? Küldenek bármit a nyomozás státuszáról? Mikor szokták ezt megtenni?


Ismert tettes, kamerafelvétel is van. Név szerint elmondtam, hogy ki volt.



2019. febr. 3. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömet novemberben verték meg, ő azóta sem tud semmit mi a helyzet. Lehet még nem is foglalkoztak érdemben az ügyével. Ott is csak kihallgatás volt, utána csönd.
2019. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak gondoljátok bele mennyi ügy kerül naponta a rendőrségre.


És akkora létszám hiány van hogy nem mondok el nagy titkot van olyan este hogy mar nincs járőr vagy a százados megy ki járőrözni mert nem maradt rendőr.


Elhiszem hogy dühito hogy nem halad az ügy de hidd el ezer és még kettő van a tiéd előtt és egyszerűen nincs rendőr aki haladjon velük.


Ha bármi történni fog azonnal értesítenek

2019. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Félreértesz, én nem akarom, hogy gyorsan menjen a dolog. Húzódjon csak. Addig is idegeskedik a másik.


Ami engem zavar, hogy semmi kontaktom nincs a rendőrséggel, nem mondanak semmit. Annyit sem, hogy van egy ilyen ügy nyitva.

2019. febr. 4. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ameddig más ilyen ügy bármelyik szomszédos országban lemegy 1, de maximum másfél hónap alatt, én igen is fel vagyok háborodva.
2019. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

130ezer forintos fizetés melett csak a fanatikusok mennek rendőrnek azok pedig rohadt kevesen vannak.


Fel lehetsz háborodva akkor sem lesz ennyi pénzért több rendőr. És mivel alig van rendőr nem fog haladni az ügy.

2019. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!