Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szomszédom látványosan gazdago...

Szomszédom látványosan gazdagodik, cserélgeti az autóit. Feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Zavar màs sokat dolgozik (én is )a szomszéd biztos hogy nem és mégis làtvànyosan gazdakodik .


Hol jelenthetnek fel ?

Milyen indokkal ?


2019. febr. 20. 21:04
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
És a NAV nàl nem lehet feljelentést tenni hogy gazdakodik ?Mondjuk vagyonosodási feljelentés?
2019. febr. 21. 07:54
 22/45 anonim válasza:
80%

Csak emiatt a kérdés miatt regisztráltam vissza.

Ne haragudj de te kinek képzeled magad, hogy bárkit megítélj?

Én 8 általánossal keresek havi 400 ezret!!! Engem is jelents fel kérlek!

Ingatlanok bérbeadása, tőzsde, internetes munka, meg még ezer másik dologból lehet meggazdagodni úgy, hogy ki sem mozdulsz a házadból. Egy év alatt kifizettem az adósságaimat, autót vettem és most házra gyűjtök!

Te szerencsétlen! Az hogy neked megfelel a 40 évnyi 12 órás szívás a gyárban az a te problémád! Tegyél érte, hogy te is gazdag legyél! Nem tudlak sajnálni mert csak sírni tudsz te csóró f....sz!

2019. febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Ilyenkor áldom a szerencsém hogy nincs szomszédom. Tuti és is valami ilyen csúszómászót fognék ki mint a kérdező.
2019. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%

'#8


És ha a szomszédodat Mészáros Lőricnek hívnák? Naugyehogyugye. Mindjárt más lesz a leányzó fekvése.'


És szerinted engem érdekel bármennyire, ki a szomszédom? Felőlem aztán lehetne Orbán Viki is, az sem nyomna sokat a mérlegen.

2019. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Mégis akkor hol jelenthetem fel ??



Navnàl ?

Vagyonosodàsi feljelentés ott kell ?

Mi a menete ?

2019. febr. 21. 12:14
 26/45 anonim ***** válasza:
73%
Én Hollandiában élek, a minimálbért sem keresem meg, mégis szinte minden évben telik egy extra külföldi útra a két hazalátogatás mellett, egyszer még New York is megvolt. Sőt mi több, úgy tudtam összeszedni a pénzt a kijövetelre, hogy az utolsó otthoni munkahelyem közmunka volt, előtte meg gyáris szalagmeló. Na, engem is feljelentesz valahol? :O
2019. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
74%

Konrkét tények nélkül nem tudsz mit csinálni. Nem tudod feljelenteni, mert semmi bizonyitekod nincs rá. Lehet a lottón nyert csak te nem tudod. Lehet vállalkozása van csak te nem tudod. Lehet valahol ügyvezető igazgató, csak te nem tudod.


Ha ennyire zavar akkor bérelj fel egy magán nyomozót aki gazdasagi szakban jártas és küldd rá. Ő gyűjt bizonyítékot amit leadhatsz a NAVnal ... sok sikert

2019. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám hogy ezért felbérelnék egy mgànnyomozot .

Hanem egy vagyonosodàsi feljelentést teszek a Navnàl ,hogy nézzenek utàna ennek az embernek.

2019. febr. 21. 13:53
 29/45 anonim ***** válasza:
61%
Neked mi közöd hozzá?
2019. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
84%
29: És ha megkérdik, hogy mire alapozva akarod megtenni a feljelentést, milyen károsodások érnek, akkor mit mondasz? Hogy fenáll a veszélye, hogy elkap a sárgaság az irígykedéstől, mert a szomszédod tehene még él?
2019. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!