Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy 14 èves kislánynak a...

Ha egy 14 èves kislánynak a szülei dohányt vesznek a kislánynak ès cigaretta hüvelyt, azt hol tudom bejelenteni? Lehet ez ellen panaszt tenni valahol?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#10

Kiakadhatsz, de attól a valóság nem fog változni. Kérdezted mit tehetsz és hol, megírtuk neked.

Ha ezen kívül semmit nem tudsz a szülők ellen felhozni akkor ennek nem lesz következménye. Nem azért mert helyes ha ezt csinálják vagy mi egyetértenénk vele, hanem mert ez nem elegendő ahhoz, hogy fellépjenek a szülők ellen. Odamennek, a gyerek és a szülők egyformán kijelentik, hogy nem igaz és ennyi.

2019. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Elvtárs! Köszönöm a bejelentést, megy értük a Volga. További termékeny napot!
2019. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Igaza van a többi válaszolónak. Én is adtam a lányomnak, pedig ő már korábban is cigizett. Azóta is veszek neki. Nem hinném hogy 'cigiztetem', pontosan tudja hogy mit csinál, hálás érte hogy nem neki kell rizikózni a dohányboltba. Nem kell mások dolgába beleütni az orrodat. Ha akarja vegyen csak neki.
2019. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Az ezzel foglalkozó szervnél tudod bejelenteni, a " Börtönbe minden 18 év alatti dohányossal ".
2019. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 tomika187 válasza:
39%
Jelentsd fel a rendőrségen! Istenem! Foglalkozz inkább saját magaddal, szerinred mit fognak tenni ellene? 24 orás megfigyeles alatt tartják majd? Követik mindenhová? Ha cigizni akar akkor cigizni is fog. Ezt már előttem leírták,hogy nem lehet tiltani. Ja és ha nem bírod a negativ válaszokat, akkor ne írj ki kérdést. Ha meg tenyleg a rokondod és nem kamuzol akkor beszelj te velük elsősorban.
2019. máj. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Nugalom, elvitem, nemlessz töbet ijen baly, csirip
2019. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy mi van akkor, ha egy terhes nőt, vagy egy szoptatós anyát látok cigarettázni.
2019. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
#17 mi lenne? A gyerek majd Fortnite-ozni fog, meg Justin Biebert hallgat xD
2019. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nyilván úgy értem, hogy bűncselekménynek számít-e és ha igen, konkrétan milyen jogszabálynak mond ellent, és milyen büntetést rendel ezért a törvény.
2019. jún. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%
Ezt inkább a Gyámhivatalnál/Gyámhatóságnál kéne megérdeklődni, nem egy olyan oldalan ahol az emberek csak annyit tudnak odabiggyeszteni hogy "Nöm a te dógod, söprögessé a saját pótádon!!!", meg cigit vesznek a gyereküknek mert "Há mé ne?". Indulhat a lepontozás.
2019. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!