Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó ötlet MB06 os sniperre...

Jó ötlet MB06 os sniperre festés gyanánt camo tapet venni?

Figyelt kérdés
Játékon tapasztaltam, hogy találok egy jó helyet a nagy fűben de még is észrevesznek. Megkérdeztem, hogy hogy láttak meg. A megkérdezettek 80% a azt mondta, hogy nagyon feltünő a zöld fű közt egy fekete cső. Azt mondták fessem le a puskámat. Egyedűűl nem merem mattal lefújni mert félek, hogy nem olyan lesz a végeredmény. Ezért a tape mellett döntöttem. Jó ötlet vagy hanyagoljam?

2019. aug. 6. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem! Inkább a festés mert a tape lekophat a festés viszont természetesen kopik szebb lesz tőle inkább így fesd le: https://www.youtube.com/watch?v=J_ywDIT8FL0
2019. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Először én is Gabrieltől néztem, hogy hogy festi le az M14 et de én nem merem le festeni. Esetleg tudsz valakit aki Békésen vagy Békéscsabán foglalkozik ilyenekkel?
2019. aug. 9. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ebben nem tudok segíteni de ne félj a festéstől mert nem tudod elrontani arra a két dologra viszont nagyon figyelj hogy a belső és az érzékeny csúszó alkatrészeket takard ki mert esetleg nem működik rendesen a másik dolog hogy távolról 20-25 centiről fújd a festéket és inkább menj át rajta többször míg a kívánt hatást eléred. Sok sikert :)
2019. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!