Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sosem másztam még falat,...

Sosem másztam még falat, viszont szeretném elkezdeni. Ennyire kezdő szinten melyik helyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:05
 1/3 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Sziklamászó akarsz lenni? Akkor mindenképpen keresd meg őket, mert magadban meghalhatsz, ha leesel, viszont hozzáértő társakkal, mászóiskolában meg teljesen biztonságban lehetsz.

Semmiképp sem kezdj úgy neki, hogy magadban nekimész a falnak. A lent álldogáló haverok sem segítség.

2010. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Teremben akarsz mászni, vagy sziklán? Teremben, felső biztosítással semmiképpen nem esel le, semmi bajod nem lehet, teljesen biztonságos.


Különben szerintem minden mászóteremben vannak különböző nehézségű falak, bármelyikbe mehetsz. Viszont, ah nincs társad, akkor csak boulder terembe mehetsz.

2010. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Először falmászással szeretném kezdeni, aztán a sziklamászás is nagyon vonz
2010. júl. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!