Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőket ajánlaná...

Milyen tömegnövelőket ajánlanátok kezdő kondisnak?

Figyelt kérdés
Jumbót most sokan szidják, én most a brutal gainer-en gondolkozom szerintetek?
2011. szept. 8. 19:30
1 2
 1/11 oyeacch ***** válasza:
Nutrabolics mass fusion, mutant mass, továbbá Peaknek nagyon jó tömegnövelői vannak.
2011. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
kezdő kondisnak semmilyen tömegnövelőt nem ajánlok,de szerintem más hozzá értő sem.
2011. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem a "brutal" cuccai eléggé túl vannak misztifikálva a reklámjaikban! nem ér annyit mint amennyibe kerül! On-Serious mass már akkor sokkal jobb választás lenne. és amit előttem írtak szintén jók!

de a legjobb az lenne ha ennél mint az állat és mellé innád a fehérjét. edzés után mehet a tömegnövelő, de szerintem testsúly arányosan a sima tejsavó és valamit "cukros" szénhidrát mint például a Biotech új terméke -nem jut eszembe a neve- is jó lenne.

2011. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
egy kezdő kondis először is rakja rendbe az étrendjét! Iktassa ki a szemét kajákat. És, ha már megtanulta hogyan kell helyesen táplálkozni, utána esetleg szóba jöhet a tömegnövelő...
2011. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
okés köszi utána járok majd, amúgy normálisan étkezem :DDD
2011. szept. 8. 20:19
 6/11 A kérdező kommentje:
A Nutrabolics mass fusion szerintem egész jó bevállaljam? :D
2011. szept. 13. 19:58
 7/11 oyeacch ***** válasza:
Simán. Következő tömegelésemkor tuti veszek egy zsákkal.
2011. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szabad megkérdezni, hogy hol veszitek? és mennyiért.
2011. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 oyeacch ***** válasza:
Bár azért nem a legjobb, nincs aminóprofil, tehát valószínűéeg nincs sok a hozzáadott aminókból.
2011. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 oyeacch ***** válasza:

na, azt mondják, az íze is szar.


The problem is trying to drink the product. I am not one to complain about taste, something has to taste pretty bad for me to complain about it. I find it easier to drink raw eggs than this product. It has a horrible artificial, chemically taste and leaves a horrible after taste. Because of the high amount of calories and carbs it leaves you burping up the taste for like two hours afterwards. The value for money is probably the best out of the weight gainers on the market today but because of how bad the taste is I would stay away from this product it makes me wretch everytime i drink it.



Innen egyébként:


[link]


De ezek után inkább egy peak tömegnövelő.

2011. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!