Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő bmx-esnek milyen bicót...

Kezdő bmx-esnek milyen bicót ajánlanátok? A street és a flatland között mi a különbség?

Figyelt kérdés

nem szeretnék olyan bmxet ami néhány hét múlva tönkremegy néhány használat után....

tudtok segíteni?

válaszokat előre is köszönöm:)

bocs a sok kérdésért.

ja és még annyit h 13/L vagyok.


2010. ápr. 23. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Én a HARO-t ajánlanám neked, nekem(14/F) HARO forum partial 20-asom van már kb 1 éve és semmi probléma nem volt még vele, csak 1 fék csere kellett plusz szépséghibák(karc,markolat elszakadt..)de ettől függetlenül tökéletes, masszív, jól bírja a strapát,azthiszem 12 kilós, de nem tudom már biztosra de nekem a súlya is tökéletes volt szóval csak ajánlani tudom.:)


Ui.:amúgy eladó a keróm, ha érdekel küldök képet+adatokat(debrecen)

2010. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ. :D

én szombathely mellett lakok kb.10kmre.:(

és hát még azért gyüjtögetnem kell egy kis pénzt h meglegyen egy normális bicóra.(sajna)

de azért nagyon köszönöm :)

bocs h megkérdezem, végül is semmi közöm hozzá de h h eladod? nem jó bmxezni vagy mi? szia.

2010. ápr. 24. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj.:)

Nemaz hogy nem lenne jó bmx-ezni, csak amikor én megvettem(85ezerért) akkor úgy volt hogy haverjaim is vesznek, de nem vettek(-.-") és így csak nagyon ritkán elmentem pár nem olyan jó barátommal kerózni , de ez így elég gyér volt, + most szeretnék airsoftozni ami még többbe kerül ezért kénytelen vagyok eladni.(50ezerértkb reméllem elmegy)

NA ennyi a nagy sztorim.:)

Sok sikert a továbbiakban.:)Szia!

2010. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köcc. :)

nem tom vissza nézel még ide, de ha igen akk még azt elmondanád nekem h mért van annyi haro fajta? mármint forum, x, xz, z, f, pro-am...stb.

2010. ápr. 24. 17:24
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom már a kérdéseimre a választ.... köszönöm az eddigieket.
2010. ápr. 24. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Visszanéztem,örülök hogy tudod már.

Ha van valami nyugodtan kérdezd meg itt kommentben és válaszolok amikor gépnél leszek.:)

Szívesen.:)

2010. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
e-mailt küldtem rem nem baj...:D
2010. ápr. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!