Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxban ilyenkor mit kell...

Boxban ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy srác edzésen, akivel szoktam sparringolni, ő magas, hosszú karokkal, én pedig alacsony, rövid karokkal. Na már most, ugye nekem mindig csökkentenem kell a távot, hogy tudjak is valamit kezdeni. A taktikám általában, hogy hirtelen belépek, és ott kezdek el kombózni. Ez egy ideig működött, de mostanra kiismerte ezt a módszerem. Így mostanában viszont mindig megvárja, hogy elkezdjek felé menni/belépni, és egyből megy/hajol hátra. Így meg kb. esélyem nincs elérni. A ringben kb, ez úgy szokott kinézni, hogy én megyek felé, (közbe üt engem), ő meg hátra, és így körbe-körbe. Kérdés: Ezzel mit tudok csinálni? Ha magamra húzom, az sem működik, mert az ő karnyújtásáig jön csak el. Ha ütök, ő is üt. Nem is tudom, ilyen counter puncher + lean back/walkback stratégiában nyomja.


Milyen tippeket tudnátok adni, amivel tudnék ellene érvényesülni?



2019. szept. 30. 21:39
 1/6 MadSeal ***** válasza:
100%
Használd ki a szögeket is, ne csak egyenesen közeledj.
2019. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de állandóan azt nézi hogy mikor merre lépek, közbe folyamatosan megy hátra. De közbe ő meg elér engem a ló hosszú karjával. Egyszerűen ezzel nemtudom mit lehet kezdeni.
2019. okt. 1. 02:14
 3/6 AnonimAthlet ***** válasza:
100%

Válts taktikát. Lepd meg.

Gyorsaság, technika.

Nézd meg pl AJ vs Andy Ruiz meccset, Tyson meccseket. Sokat lehet tőlük tanulni.

2019. okt. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Lépj ki oldalra, egy váratlan bukfenccel kerülj mögé és sorozd meg a veséjét.
2019. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Csak ringben kuzdj vele. Szoritsd be a sarokba. Ott nem tud hatra menni.


Faraszd le. Ugralj el. Gyorsan jobbra balra.

Egyik edzotarsam is olyan alacsony,’mint en 160 cm es allandoan valtogstja a tempot meg a tavolsagot. O gyakran verekszik sikerrel az utcan is.


Vegyel nagyon konnyu kemeny kesztyut. Gyorsabb leszel nala. Ha kicsi a kesztyud,befersz a lukakon .

2019. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó jézusisten azért maradjunk a fair dolgoknál.


Kérdező te meg azzal tudod majd legyőzni, ha fejlődsz és jön rád valamennyi rutin. Még azt megpróbálhatod, hogy testen többet támadsz azt legtöbbször könnyebb elérni mint az ellenfél fejét.

2019. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!