Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Földharcban jobban számít a...

Földharcban jobban számít a technika és kevésbé a fizikai erő mint pl bokszban?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 22:35
 1/3 MadSeal ***** válasza:

Nehéz ezt megmondani, mert kisebb különbségeknél igen, de minnél nagyobb az erőkülönbbség, azesetben szerintem pont fordítva, mert egy ügyes boxoló még kiüthet egy nagyobbdarab erősembert, vagy legalábbis pontozásban megverheti, de földharcban ha elég nagy az erő és testsúly különbség, akkor kevés dologgal lehet megfogni az erősebb felet.

De ez csak az én véleményem, nincs sok közöm a földharchoz.

2019. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettoben jartas vagyok. Boxban az a jo,minel magasabb vagy.

Foldharcban szamit jobba a testsuly. Nehezebb legyel es kivalo allokepessegu. A technikat megtanitjak.

2019. dec. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Földharcban az erő nagyon számít, ez sportolónál általában együtt jár a súllyal (azaz nehezebb sportoló erősebb is általában).

Ha gyengébb is az ellenfél, de nehezebb, akkor is előnyben van földön, mert egy nehezebb ellenfelet nehezebb mozgatni is.

2019. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!