Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen étrend jó testépítéshez?

Milyen étrend jó testépítéshez?

Figyelt kérdés
Táplálék kiegészítők nélkül. Tudna nekem összeállítani valaki egy étrendet. Nézegettem az interneten de azok proteinesek. Olyasmi turmix is érdekelne, ami edzés előtt vagy után kell inni. Magasság 157 cm Testsúly: 50 kg Életkor: 13 Légy szíves normális válaszokat ne olyanokat hogy mért akarsz meg... stb.
2010. júl. 20. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A neten nézett étrendben a proteint kicseréled azonos proteintartalmú normális ételre(Ha valóban nem akarsz proteint venni).Edzés előtt pedig valami összetett, utána pedig gyors felszívódású ch.
2010. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csirke rizzsel, rizs csirkével, rizsescsirke, csirkésrizs stb:D

Amúgy szerintem kicsit korán akarod kezdeni a súlyzós edzést, fekvőzz, húzódzkodj,tolódzkódj, hasazz még 1 évet.


Amúgy--> [link] katt. rá és művelődj:)

2010. júl. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 clint ***** válasza:

157 cm akarsz maradni?

Sok esetben ugyanis megállnak a növésben. Szted a testépítők többsége miért alacsony?

13 évesen inkább a magömlésnek örülj (már ha van), ne akarj testet építeni.

2010. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Utolsó te meg ne beszélj baromságokat mert attól h el súlyzózgat attól nem fog megállni a növésben.

Irgalmatlan nagy súlyokkal amire kb kezdőként esélye sincs még egy jópár évig na attól esetleg, de amúgy nem...

2010. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az irgalmatlan nagy súly relatív dolog.Más 1 50 kilós embernek(neki akár fekve 30-40kilós s lehet irgalmatlan nagy) és más egy 130 kilós embernek.Az hogy melyik súly mekkorának számít mindíg az adott személytől függ.És azt sem szabad elfelejteni hogy az intenzív edzés lecsökkenti a tesztoszteron szintet,ami viszont ennyi idősen iszonyatosan fontos
2010. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 yayoy ***** válasza:
Jah alacsonyak Arnold Schwarzenegger is törpe :DXD
2010. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor erre meg vissza lehet azt dobni hogy Franco Columbu.Nem mindegyik alacsony de nagy részük 180 alatt van.Én is 13évesen kezdtem és majdnem 190 vagyok.Nagyon erősen alkatfüggő.De azért nem árt ezeket tudni hogy az alapján mérlegeljen az ember.Megeshet hogy nem nő tovább vagy csak nagyon kis mértékben.Benne van a pakliban
2010. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 clint ***** válasza:

Én 14 évesen kezdtem és akkor meg is álltam a növésben.

De 178 cm-rel kezdtem, aki 157 cm az minek kockáztat?

Arnie amugy 180 cm. Ronnie is annyi. És nemegy embert ismerek láttam az elmúlt évtizedben akik 12-13 évesen már edzettek és alacsonyak maradtak. Kivétel mindig van, hisz a 14 éves unokaöcsém 190 cm és vékony. Ha ő kezdene el edzeni nagy súlyokkal, neki beleférne, de egy 157 cmes emberkének, csak ha vállalja a kockázatot.

2010. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bunny a BB-ről, na ő mondta hogy ez nagyon nagy hülyeség ez a megállsz a növekedésben, az ő szavára meg lehet adni.

13 évesen meg azért nem hiszem, hogy szarrá erőltetné magát.

2010. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még mindíg nem érted.Nem törvényszerű hogy megáll a növésben.De megvan rá az esély.
2010. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!