Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen természetes "szteroidok...

Milyen természetes "szteroidokat"ajánlanátok testépítéshez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Edzés előtt felszop a csajod,de nem mész el.Felba-ssza a tesztoszteront és jól megy majd az edzés:D.
2010. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
gyógynövényekre gondoltam
2010. nov. 1. 20:13
 3/12 A kérdező kommentje:
de mondjuk igazad van az is jo lehet :)
2010. nov. 1. 20:14
 4/12 clint ***** válasza:

sztem szterolokra gondolsz nem szteroidra..

Tribulus, bármilyen fura ebben a sciteces a legjobb amit találsz mert ebben van a legtöbb szaponin, ezen kívül vannak erősebb dolgok mint pl a t-bomb, a-bomb, jungle warfare, ecdysone fx, bad ass mass, pro anabol, mass fx, novedex (már ha kapsz még vhol) novatest, halodrol, armatest, cryotest, restore és asszem ennyi amit ismerek...

ezek lényegében feltolják a saját tesztót, van még egy aminósav hármas amit növekedési hormon serkentésre használnak, (ez nem tesztoszteront jelent) ez pedig az arginin, lizin, ornitin.

De előre szólok ha fiatal vagy, semmit nem fogsz érezni egyiktől sem. Tudod ilyenkor amúgy is magas a tesztó.

2010. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2010. nov. 1. 20:27
 6/12 A kérdező kommentje:
azt mondod hogy maxon van teszto szintem.
2010. nov. 1. 20:28
 7/12 clint ***** válasza:

amennyiben nem használtál még doppingszert igen maxon van.

Ezek a természetes tesztónövelők, olyankor hatásosak ha valakinek nincs maxon a tesztoszteronja, mint pl az idősebb embereknek, vagy a szteroid miatti tesztócsökkenésnél.

Egyszerüen felpumpálhatja a tesztót olyanra mint pl neked van. Átlagosan 25 éves korig a tesztószint a plafonon van, ennél tovább nem lehet emelni.

2010. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 clint ***** válasza:
bocsánat rosszul írtam, megpróbálja a szer felpumpálni a természetes hormonokat olyanra mint pl neked van, sajna kevés lehetőség van rá, hogy egy szteroid kúra után valakinek ismét plafonon legyen a tesztója de ezek segítenek növelni, még ha nem is olyan magasra.
2010. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hús
2010. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Clint a válaszaidat.
2010. nov. 2. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!