Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki mennyi idő után került át...

Ki mennyi idő után került át kezdő csoportból haladó csoportba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy aki thai boxol itt közületek, az mennyi idő után került át kezdőből haladó csoportba?

Az is érdekelne, hogy heti hány óra edzéssel?


Nem versenyezni szeretnék, csak érdekel, hogy ez hogy szokott menni. Vagy csak azok kerülnek a haladóba, akik versenyre készülnek?


Én egyébként 25 éves vagyok és nemrég kezdtem. Ezelőtt csak fociztam.

Heti 2 alkalommal szoktam járni, és heti egyszer beiktatok közé kondit, mert másképp nem tudok járni edzésekre.


Ha haladóba lennék egyébként, akkor annak a csoportnak az időpontja pont megfelelne minden nap :D Ezért is érdekel még, hogy ez nagyjából mennyi idő szokott lenni.



Köszi

25F



2020. febr. 7. 16:26
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha olyan klubba jársz, ahol a kezdő csoport "gyűjtő", tehát 20-30 ember, az arcok cserélődnek, az edző azt se tudja ki vagy, akkor lehet, hogy soha.


Ha normális edzés van, kisebb csoportokban, akkor szerintem pár hónap, maximum fél-egy év szerintem.

2020. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!