Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok mondani olyan harcművés...

Tudtok mondani olyan harcművészeteket amelyekből át tudok venni egy jelentős tudást interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Az lenne a célom hogy ha csesztetnek megtudjam védeni magam alap járaton év közbe nem nagyon lenne időm ilyeneket gyakorolni de most hogy jött ez a helyzet kedvet kaptam hozzá egyébként szoktam edzegetni de nem gondolom hogy lenne annyi tudásom hogy le üssek valakit. Tudom hogy azt szokták mondani hogy hogyha az utcán rád támad valaki vagy támadnak valakik akkor a legjobb elfutni de ha ez nem jönne össze jól jönne egy ,,B” opció is.

2020. ápr. 17. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Csak a wing tsun

Az erre van kitalalva.

Halalos leszel.

Foggal szeded ki a kest a tàmado markabol.


Szét harapod a heréjét.

Megláncütöd a makkját.

Kiszívod a nyakàt.

2020. szept. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sok gyáva futàsra szavaz, mekkor csírâk ezek? Ezek sem katonák nem voltak, és még azt sem tudják mi az a férfi. Gyáva kis pisisek.
2020. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Látom megjöttek a trollok. Te meg honnan tudnád milyen a kung fu, olyan mint szűzen szex-szakértőt alakítani. Az egész stílusának teljesen más a szellemisége, anno csak buddhista szerzetesek tanulhatták, mert ők nem használták rosszra.
2020. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak a wt!!
2020. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12: jaja, jó kis katonaság, ahol nem tanultál semmit, nemhogy közelharcot. :D Közelharc mindig aszerint alakult, hogy most melyik "harcművész" volt jóban a Honvédség vezetőivel. :D Ezért tanultak a magyar katonák már Kyokushintól kezdve mindent közelharc címszó alatt.
2020. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15#

Így belegondolva,visszagondolva jogos.


Hiaba gondolkodom.

Nem is emlekszem közelharc képzésre sorkatonai időm alatt.

11,14# troll vagyok.

2020. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak a wt!! Minden más kamu
2023. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!