Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Naturál hobbistaként belefér...

Naturál hobbistaként belefér heti 9 edzés? Vagy túlterhelem magam vele?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Heti 3x megyek küzdősport edzésre, de emellett mindenképpen szeretnék 4 erőemelő edzést. Így van 7 edzés, de még beleférne 2 kardió úgy, ha 2 nap két edzés is van.
2020. jún. 19. 14:48
 2/6 MadSeal ***** válasza:
100%
Én 3 küzdősport, 3 erőemelő miatt eleinte kicsit túledzettem magam, igaz északai bagoly vagyok, gyakran csak 4-5 órát alszok este, napközben meg extra 2t (ha kolin vagyok, itthon a dupláját). Egy fél év után viszont megszokta a szervezetem. Az erőemelő edzés alapból az egyik legnagyobb stresszel jár az idegrendszer számára, ezért kétes, hogy minden menne egyszerre. Megpróbálhatod, de én akkor azt a 2 extra kardiót semmiképp sem csinálnám.
2020. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belefér :)

Nekem heti 1x2 és 1x1.5 óra kosárlabda, 1x2ó óra foci és 2x1.5 óra strandröpi :D

2020. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*belefér, csak aludj is akkor napi 8-9órát, nyújts, masszírozd az izmokat, edzés utáni hideg zuhany csodákra képes (meg lehet szokni, bár tény, nekem az első igazi trauma volt XD)
2020. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tartják, hogy heti egy pihenőnap szükséges, már csak az izmaidnak is pihennie kell, nekem ha minden összejön heti hatszor van outi edzésem
2020. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 látod belefér 8.5óra edzés 5 napba :D
2020. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!