Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Állóharc edzés tapasztalataito...

Állóharc edzés tapasztalataitok Pesten milyenek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Földharc mellé érdekelne állóharcra sportolási lehetőség. Direkt nem teszek fel melyik a jobb kérdést, azzal is tisztában vagyok, hogy a levegőhajlító cuccokkal nem érek semmit. Ami engem érdekel, az egy jó hangulatú csapat, ahol fejlődhetek és kemény edzések vannak.

2020. júl. 16. 15:36
1 2
 1/16 Krisz589 válasza:
Szia! Azt tudom neked ajánlani,hogy menj le több helyre,nézd meg milyenek az edzések,az edző stb. És amelyik a legjobban tetszik,ott kezdj el edzeni. Én Thai boxolok,elég kemények az edzések,a csapattal sincs semmi baj,na meg az edzővel sem :D
2020. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp ez a terv. Reméltem, kapok pár ajánlást. :)
2020. júl. 19. 01:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Muay thai terén, Pesten ajánlom Rehák György edzéseit a Re-gymben. Ennél színvonalasabb muay edzést nem találsz Magyarországon.


Különlegességnek javasolnám, hogy látogass el egy savate (francia box) edzésre is, Újpesten tart kiváló edzéseket Rimár Zsolt.

2020. júl. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2020. júl. 21. 03:26
 5/16 Krisz589 válasza:
Jaja,én is a Re-Gym-be járok,ajánlom :)
2020. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm szépen! 🙏
2020. júl. 21. 16:05
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Wing tsun Maday Norbertnél! Ő a király
2020. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Máday sosem állt ki senkivel küzdeni, olyanokkal sem, akik elfogadták volna a szabálymentes küzdelmet - amire ugye mindig hivatkoznak, hogy hát a szabályok elveszik a Wing Tsun lényegét és ezért nem küzdenek. Emellett nincs lábmunka, az a beállás meg egyenesen nevetséges. Máday egy időben rengeteget kondizott, ezért nagydarab, de ennyi. Szerintem szégyen, hogy emberek tömegeit lehet komoly pénzekért butítani, ráadásul hamis önbizalommal felruházni - ami meglehetősen veszélyes - büntetlenül. Van már pár felébredt "Tanítvány", érdemes az ő beszámolóikat is elolvasgatni.
2020. júl. 24. 00:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Linkelsz példákat?
2020. júl. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Krisz589 válasza:
Remélem a 7-es ezt csak viccnek szánta.
2020. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!