Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leírnátok negatív tapasztalata...

Leírnátok negatív tapasztalataitokat a szteroidokról (kox)?

Figyelt kérdés
Ha van edzőtársatok, ismerősötök, ne adj Isten ti szívtátok meg az első kúrát, írjátok le legyetek szívesek elrettentő céllal, hogy mik lettek a következményei.

2017. jún. 26. 11:41
1 2 3
 1/22 Cortez70 ***** válasza:
100%
En pl rákos lettem, egy kúra volt előtte. Lehet nem ettől, de gondolom nem segített.
2017. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elso kura szuszta volt. Olyan szinten bevizesitett a hosszu eszter, hogy odemas lett a labam es allando kezzsibbadas es labzsibbadas sipcsont korul volt jellemzo, pattanasok is voltak. Aztan vizhajto (xpel mhp) levitte egy keves kardioval a vizet es tobbet nem volt baj ezen kivul. Szerintem a decanoatot nem birom. Az enantat magaban nem csinalt ilyet.
2017. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg annyit hogy a dana nagyon randa pattanasokat hozott, ezen kivul kura utan gyengebb libido, de mas semmi.
2017. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Ez nagyon kemény. Sajnálom. Gondolom a daganatos ejtek is gyorsabban fejlődtek ennek hatására. Esetleg leírnád bővebben, hogy milyen rákod van és mennyivel a kúra után jött elő? Nem kínozni akarlak ezzel, csak ez példa lehet is sokaknak.

Kívánom, hogy gyógyulj meg és kitartás!


2-3. válaszoló: Ez is nagyon rosszul hangzik. Tőled az a kérdésem, milyen mértékben csökkent a libidó és így utólag megérte-e a kúra és fogod-e folytatni ezentúl is? Már, ha nem vagy versenyző.

2017. jún. 26. 11:58
 5/22 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hasnyálmirigy daganat. Az egyik legrosszabb sajnos. Kétszer műtöttek, de nem tudták kivenni, rátapad egy vastag érre. Kemo megy most, a 11.-nél járok. Ezzel összement 4 centiről 1,5-re. Csinálom addig amíg van értelme.
2017. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm, nem tudom mit tolt, valószínüleg valami szemeset, májbeteg lett, mentő vitte el egyszer.
2017. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nagyjabol normal ertekre esett vissza vagy az ala kicsit. De amikor megtapasztalsz az elet barmely teruleten hogy milyen 10x olyan intenzitassal elni, aztan vissza esel normal ertekre, akkor a normal nagyon kevesnek fog tunni. Remelem erted. Visszaeses izomban nem volt.

Fogok-e ezentul is? Most is cuccolok.

2017. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Részvétem a hasnyálmirigyrák miatt, bár valószínűtlennek tartom, hogy egy kúra miatt alakult ki (bár az biztos, hogy nem segített az állapotodon).

A kox veszélyes. Megértem azt, aki vállalja a rizikót(ahogyan megértem az alkoholistákat,drogosokat és az összes többi függőt), de tudd, hogy kockázatot vállalsz, és ha rosszul sül el, akkor nézz szembe vele.

Ezek a kétes eredetű dzsuvák még a sima mellékhat@sokon kívül is egy csomó bajt okozhatnak, hiszen nem tudhatod, valójában mit szedsz be.

Ha a tiszta anabolikus szteroidokból indulunk ki (bár ilyet úgysem fogsz tudni szetezni nagy valószínűséggel): spermiumképzés romlik,zsugorodhatnak a herék, vérnyomásproblémák léphetnek fel, fokozódik a májadenomák kialakulásának veszélye, acne, férfias típusú kopaszodás, prosztata-és hererák kialakulásának rizikóját növeli, szív-érrendszeri problémák kialakulásának valószínűségét növelik... És még biztos van, amit kihagytam.

Nyilván nem minden szerre jellemző minden fent említett mellékhatások összessége, és nem is ugyanolyan valószínűséggel.

2017. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lazy Lover ***** válasza:
100%
2 haverom is bele halt az egyiknek szennyezett cuccot adtak el és szívizom gyulladás vitte el a másik túl vízhajtózta magát
2017. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az off-ért, én csak Corteznek szeretnék mielőbbi gyógyulást kívánni!Sok hasznos tanácsot kaptunk tőle az évek alatt , remélem még ez után is így lesz!

Hihetetlen ez a rák, akár hogy próbálsz egészségesen, stressz mentesen stb élni előb utóbb mindenkit megtalál( ismerőseim körébe is többen lettek rákosak az elmúlt pár évben)

2017. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!