Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Állóharc edzés tapasztalataito...

Állóharc edzés tapasztalataitok Pesten milyenek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Földharc mellé érdekelne állóharcra sportolási lehetőség. Direkt nem teszek fel melyik a jobb kérdést, azzal is tisztában vagyok, hogy a levegőhajlító cuccokkal nem érek semmit. Ami engem érdekel, az egy jó hangulatú csapat, ahol fejlődhetek és kemény edzések vannak.

2020. júl. 16. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kismillió peldat lehetne linkelgetni, de szerintem senkinek nincs energiája erre.

Még itt a gyakorin is rengeteg ex wing tsuonos van, a wing tsunos kérdések alatt rengeteg kiábrándult extanítvány van.

Plussz, szerinted miért van ennyiféle szervezet a wing chunon belül?

Wing Tsun, Wing Tzun, Ving Tsun, Real Wing Tsun, stb. stb. Egyik nagyobb vicc, mint a másik, ugyanaz a besz@rt kacska flamingóállás (a karate sanchin dachijára emlekeztet) ugyanazok a hasznalhatatlan elvek, gyenge ütéstechnika, karból hadonászás, stb. stb.

Ott van pl. a Rigler Norbert, beszelj vele, tőle elsokezbol tudhatod meg a dolgokat.

2020. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hopsz ezt nem ide, bocsi. 🤣
2020. júl. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A Rigler jó bunyós?
2020. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7 - es kapja az év poénja díjat
2020. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Max hobbistának mehetsz, aminek semmi értelme... Akik gyerekkoruk óta űznek küzdősportokat, mindig 8-10 év előnyben lesznek veled szemben, ergo pillanat alatt lecsapnak.
2020. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Krisz589 válasza:
15-ös.Ezt miből gondolod? Attól,mert valaki régebb óta csinál valamit,még nem biztos,hogy jobb! Ha hobbista is lenne belőle,miért ne lenne értelme? Annyira szeretem az ilyen kijelentéseket.Te talán csinálsz valamit,hogy ezt így kijelented? Nem hiszem,mert akkor nem írnál ilyen baromságokat! Ja,és pl: Anthony Joshua 18 évesen kezdett el Boxolni,rá 5 évre már Olimpiai arany érmet nyert. Nem gyerekkora óta űzte,és nem volt 8-10 év előnyben!
2020. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!