Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért van a karate annyira...

Miért van a karate annyira elterjedve amikor olyan semmire való sport?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem értem az egészet. Áruljátok már el, mi a bajotok a karatéval, valaki bántott titeket? Ez egy ugyanolyan sport, mint a többi, már többször leírtam, ez is ugyanazért csináljak, mert szeretik csinálni. Nem értem, honnan ez a zsigeri ellenszenv


Üdv,

egy nem karatés

2020. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4%
Amíg valaki azért csinálja, mert szereti, addig nincs is baj vele, akkor kezdődnek a gondok, mikor elkezdik terjeszteni, mennyire alkalmas arra, hogy megtanítson verekedni.
2020. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem hallottam olyat karatéstól, hogy mennyire jól tud majd ettől az utcán verekedni. Nem is szabad neki, ahogy más harcművészetet űzőnek sem.


Ehhez képest 11-ben általában fikázod a sportágat és űzőit, plusz előadod, hogy nem kaptál választ. Pedig kaptál, nem is egyszer. Szóval nem úgy tűnik, hogy elfogadtad volna, hogy azért mert szeretik csinalni.


Újra kérdezem, mi váltja ki belőlee ezt a zsigeri gyűlöletet?

2020. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
"Életemben nem hallottam olyat karatéstól, hogy mennyire jól tud majd ettől az utcán verekedni. Nem is szabad neki, ahogy más harcművészetet űzőnek sem." Mert nem is tud, de vannak akik úgy adják elő magukat, mintha az utcai bunyók királyai lennének. Félreértés ne essék, nemcsak a karatétól mászok falra, hanem akad még egy-két stílus.
2020. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha már fizetni kell érte nem lehet hasznos, csak annak aki bezsebeli a pénzt. A karatéhoz, magas fokú jellem, önfegyelem, tisztességesség kell.
2020. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak a wing tsun
2020. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!