Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen hibákat követtetek...

Ti milyen hibákat követtetek el kezdőként, ami ma már nagy hülyeségnek tűnik?

Figyelt kérdés

Én pl. minden nap bicepszeztem TV-nézés közben és ilyen 200-300 ismétléseket csináltam minden este. Aztán volt a minden edzés mell-bicepsz edzés korszak. A másik ilyen volt, hogy ha 2 óránként nem ettem már kétségbe esetten arra gondoltam, hogy már biztos katabolikus állapotban vagyok.

Ti milyen hasonló hibákat vétettetek kezdőként, amit így utólag csak megmosolyogtok?


2014. aug. 22. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kardióztam minden másnap. XD
2014. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Heti 6 napot is nyomtam, azt hittem azzal jobb lesz. A katabolikus állapot miatt én is aggódtam.:)
2014. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kezdetektől, minden jól csináltam :) A kreatinról elég sok dolgot gondoltam, hogy jó nagy leszek tőle és nagyon erős. Talán ennyi volt az én baklövésem.
2014. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindennap edzettem és le is sérültem minden héten :D, és tömegeléskor heti 3-4szer aeroboztam 1 órát(már ha ez hibának számít), ja meg a rossz edzéstechnika, szabálytalan végrehajtás, lábtolónál rossz lábtartás és még sorolhatnám..... rengeteg hiba volt :D
2014. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*bocs aerob helyett kardiot akartam írni
2014. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

-túl keveset edzettem

-szabálytalanul végeztem szinte minden gyakorlatot

-nem végeztem felhúzást (bár ez nem kislánykodásból, hanem féltem tőle)

-nem hasaztam

-nem vittem be zsírt

-napraforgóolajjal sütöttem

-kenyeret, tejet fogyasztottam napi szinten

2014. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még nagyon a kezdetekkor játszottam egy játékkal gépen, és mikor meghaltam akkor mindig csináltam a fekvőket tízesével, minden nap (szánalom...). Amikor kondizni kezdtem, akkor szinte csak bicepszre edzettem, nem voltam semmivel sem tisztába. Sok gyakorlatot nem is tudtam mire megy mégis csináltam. Nyak mögül nyomásról azt hittem hátra megy. (de hülye voltam). Azt hittem tömegnövelőt a vékonyak isznak stb.


De jó hogy már nem vagyok olyan buta. :)

2014. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pár éve mikor gimibe kerültem volt ingyenes edzőterem, én meg eldöntöttem, hogy kigyúrom magam.

Semmi edzésterv, minden edzésen fekvenyomás, egy edzésen belül is többször, semmi láb, tricepsz, váll, csuklya, törzs. Kajáról persze még nem is tudtam. :-D

2014. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csirkemell,rizs,zöldség kombóval tömegeltem :(

ma már tudom hogy a csokis nápolyi a tuti

2014. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 - palilaci - ***** válasza:
Heti 3x mell-bicepsz, testsúly:2= napi fehérje, előre emelés bicepszre megy :D
2014. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!