Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolással szeretnék lefogyn...

Sportolással szeretnék lefogyni! Nem diétázok mert hülyeségnek tartom ( azért nyilván kevesebbet eszek és megválogatom hogy mit ) de mi lenne az a torna gyakorlat amivel combról és hasról fogyhatunk!?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, az az étrenden múlik, ami idegen szóval diéta. Amit te is csinálsz, ha egyszer kevesebbet eszel és megválogatod, mit...
2016. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Cortez70 ***** válasza:
39%
Nincs helyi zsírégetés. Nem tudod megszabni és irányítani a zsírleadás helyét. Genetika hogy ki honnan milyen ütemben fogy. Kalória mínusz kell zsírleadàshoz.
2016. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy értettem a diétát hogy nem magvakon élek meg aszalt sz@rokon hanem zöldség gyümölcs saláta ... Viszont a tornára úgy gondoltam hogy pl a fekvőtámasz hasra megy de combra mit ,, tornázhatnák " ???
2016. jan. 19. 19:06
 4/18 Cortez70 ***** válasza:
27%
Combra guggolj. Lehetőleg súllyal. + kitörés. Hasra hasprés, lábemelés.
2016. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Ha fogyni akarsz akkor a haspres es felules felesleges, mert ahogy elottem is irtak nincs helyi zsiregetes. A hasrol csak dietaval megy le a felesleg.

Neked intenziv aerob mozgas kell, ugyanis hiaba eszel zoldseget meg gyumolcsot ami szenhidrat szinte semmi feherjetartalommal, a servezet a zsirt csak intenziv mozgassal egeti el. Az emberi szervezet imadja a zsirt felhalmozni, es utalja elegetni. Eloszor a feherjehez es szenhidrathoz nyul, majd utana a zsirhoz. Ezert kell sok feherjet bevinni es sokat mozogni.

Ha meg fogyni akarsz akkor izomepites nem lesz, igy a guggolas sem a legjobb.

2016. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Cortez70 ***** válasza:
27%

Azért baromságokat ne írjunk már:

"Ha fogyni akarsz akkor a haspres es felules felesleges"


Attól még kell hasizomra edzeni és a guggolás is tökéletes erősítésre. Edzeni muszáj az izmokat, hogy feszes legyél és ne veszíts izmot. A hasról nem gyakorlattal fogysz, de fontos az erős hasizom.

2016. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Cortez70 nevű felhasználó Köszönöm a válaszokat !!
2016. jan. 19. 20:18
 8/18 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.
2016. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülyeség amit írtam! A hasprés és a guggolás sem éget el annyi kalóriát mint bármilyen intenzív aerob mozgás.

Igen, a hasprés és a guggolás nem az.


A kérdés ez volt:

"de mi lenne az a torna gyakorlat amivel combról és hasról fogyhatunk!?"

Te pedig ezt írtad:

"Combra guggolj. Lehetőleg súllyal. + kitörés. Hasra hasprés, lábemelés."

Ez a két gyakorlat nem a kalóriaégetésre összpontosít hanem az izmok erősítésére.


Ha azt kérdezte volna, hogy mi az amivel fogyhatok és feszesebbé tehetem a combom és a hasam... Akkor azt írtam volna, hogy aerob mozgás + guggolás vagy/és kitörés + hasprés.

2016. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Cortez70 ***** válasza:
Étrenddel fogyunk okoska, nem gyakorlatokkal. És barom vagy, mert egy komoly lábedzés eléget vagy 500 kalóriát. Nézz utána. Kell erősítő gyakorlat is és mehet mellé kardio. Ennyi.
2016. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!