Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Teakwondóhoz sípcsontvédőt...

Teakwondóhoz sípcsontvédőt vagy lábfej-és sípcsontvédőt vegyek?

Figyelt kérdés

Ti mit használtok és miért?

19 éves fiú vagyok, még csak most kezdem ezért nem tudom melyiket és hol érdemes beszerezni.



2021. febr. 12. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk edzésen elég sokan lábfej-és sípcsontvédőt szoktak használni a küzdelemhez (karate). Én pl. nem ruházok be ilyenekbe, és még nem szóltak érte (más küzdősportokból van már rutinom). Szerintem csak akkor vedd meg, ha már beszéltél az edzővel, hogy mik az ottani elvárások.
2021. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én itthon szoktam edzeni taekwondot és kickboxot és egyedül kesztyűt használok

Viszont elég gyakran még azt se

Azt tartom jónak ha érzem az ütés erejét és fájdalmát

De szerintem te vegyél sípcsont és lábfejvédőt is

2021. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

LOL

Szerintem csak szimplán kérdezd meg az edződet, hogy mit javasol, illetve van-e valami szabály. Nekünk kyokushin karatén anno nem kellett semmi. Egyik haverom kick boxol, nekik elég a lábfejvédő. Unokatestvérem thai boxol, nekik pedig kötelező a lábfejvédő mellett a sípcsontvédő is. Ahány klub, annyi előírás.

2021. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nálunk kell mindkettő (taekwondos)
2021. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!