Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vastag labfejre valami gyakorl...

Vastag labfejre valami gyakorlat ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Nagyon kövér 5kg plusz van rajtam De a labfejem annyira kober és vastag hogy egy szandal vagy papucs sem all jól

Tudtok valami tippet gyakorlatot erre ?

Vagy torodjek bele ??

Anyum 90kg és a lábfeje vékonyabb minz nekem :(

Vagy erre mi a megoldás ?



2020. aug. 3. 11:32
1 2 3
 1/27 Pawel166 ***** válasza:
24%

Mire gondolt a költő?

Most 46-os a lábam, de ha gyúrok rá, csak 38-as lesz? :DD

2020. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem gyúrni gondoltam csak valami gyakorlat vagy bármi. :(
2020. aug. 3. 11:49
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem a hossza nagy hanem a formája olyan vastag a mérete 38as Atlagso méret nem hude nagy
2020. aug. 3. 11:50
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ortopédián kéne megnézetni a lábad, hogy most csontozatilag kövér a lábad vagy a pluszsúly miatt vagy esetleg keringési zavar áll fenn és azért van bedagadva


Ha csontozatilag kövér a lábad akkor nincs mit tenni ez van ezen nem lehet változtatni.Vannak az országban cipészek akik vállalnak mindenféle cipők elkészítését bár nem olcsók de ők pont a lábadra való cipőt vagy papucsot megcsinálják


Ha pluszsúly miatt dagadt a lábad akkor le kell fogyni és eltűnik a pluszsúly a lábadról is


Ha viszont keringési okok vannak a háttérben akkor arra van vízhajtó gyógyszer mindennap be kell venni és az kihajtja a lábadból a felesleges vizet


Mindenképp menj el ortopédiára és tisztázzátok az orvossal a lábad állapotát, hogy miért olyan amilyen

2020. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ez már megtörtént ,elvileg semmi baja csak ilyen.

A plusz súly is inkább hasamon látszik nem a labfejemen. Sőt vékony láb és dagi labfej nagyon csúnya :( Azért keresek gyakorlatot vagy más megoldást

A vizesedest ha esetleg az lenne higy tudom eltüntetni?

2020. aug. 3. 12:14
 6/27 anonim ***** válasza:

Először is nyomkodd meg a lábfejed

Ha kemény akkor csont, tehát alapban vastag a lábfejed amivel nem lehet mit csinálni ilyen vagy genetikailag, marad a privát suszter megoldás


Ha viszont puha a lábad akkor vagy túlsúlyos kövér vagy pedig keringési zavaros

De ha keringési zavaros akkor a bokád is be van dagadva nemcsak a lábad

A vizesedést a rossz keringés okozza ami megszüntethető de ehhez ortopédussal kell beszélned, hogy vizsgáljon ki és irjon fel rá gyógyszert

Magadtól ne kezdj el olyan gyógyszert szedni amire lehetségesen nincs is szükséged

2020. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem ,a bokám nem dagadt és bem is mondanám vastagnak csak a labfejem. pont ezért idétlen nagy pata láb ezzel büntet a sors.

Kicsit puha csak.

2020. aug. 3. 12:28
 8/27 anonim ***** válasza:

Orvosnak kell rá véleményt mondani

Legrosszabb esetben marad a privát cipész ami nem a legolcsóbb de az biztos jó lesz a lábadra

2020. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

8

Voltam orvosnál ő megnézte nincs ludtalpam vagy más elváltozás elintézte annyival h ilyen a formája.

Mondjuk fájdalmat nem okoz ez igaz csak ronda.

Zárt cipőt hordok mindig de az is kényelmetlen meg meleg is azért.

2020. aug. 3. 12:47
 10/27 anonim ***** válasza:

Ismétlem akkor marad a suszter

David Balazic egyedi cipőkészítő mester Nagymaros, Vasút u. 3, 2626

Telefonszám: 06 20 350 3605

Érdemes vastag pénztárcával nekiindulni vagy telefonon érdeklődni az árakról mert nem lesz olcsó

2020. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!