Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hete nem szűnik a fájdalom...

Egy hete nem szűnik a fájdalom a lábamban, el fog múlni, vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb egy hete vittem végbe egy 3 óra hosszas gyorssétát. Nem mondanám hogy edzetlen vagyok, és gyakran szoktam sétálni. Ennél az alkalomnál kicsit gyorsabb tempóra váltottam és szerintem az volt a gond, hogy lenyomtam egyben az egészet.

Azóta fáj az egyik lábam, fent, inkább bekarikáztam egy képen, hogy hol, mert elmagyarázni nehezebb.

[link]

A kép csak illusztráció, a piros kör jelöli hogy hol fáj. Járni tudok igazából, csak a lépésekkor az a terület azóta is fáj. Pihentem azután pár napot, és lassú sétát is csináltam, mert gondoltam ha beindul a vérkeringés, akkor az segít, de nem segített. Igazából próbáltam pár kenőcsöt rá, folyamatosan kenem, de nem múlik el. Szerintetek mi bajom lehet? Ha csont sérült volna, akkor azzal jobban fájna és nem tudnék járni igaz? Még mindig reménykedem, hogy valamikor csak elmúlik, de ez már kezd kicsit aggasztó lenni. Előtte nem volt soha ilyen, max izomlázam, de ez nem is izomláz hanem fájdalom a lábfejben.

Köszi, ha valaki tudna segíteni, esetleg tanácsot adni, hogy mit tegyek. Számomra fontos az edzés, és nem szeretném ha ezután nem tudnék végezni semmit emiatt a sérülés miatt.



2020. febr. 27. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hét alatt nem múlt és nem is enyhült, akkor mutasd meg orvosnak.
2020. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nincs lúdtalpad vagy bütyköd véletlenül?
2020. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!