Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Wakeboard? Ha sosem csináltam...

Wakeboard? Ha sosem csináltam még és elszeretnék menni, úgy ellehet? Vagy ez hogy működik? HOgy tanulom meg hogy kell csinálni? Levelekre szeretnék menni egyébként.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Először érdeklődd meg hogy amerre laksz van-e pálya. Ott általában szokott lenni oktatás. Másrészről arra készülj fel hogy a Wakeboard mocskos drága, szóval csak akkor kezd bele ha van hozzá megfelelő anyagi keret. A pálya bérlés sem olcsó, és akkor még nem volt szó a felszerelésről.
2010. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hely megvan ( Levelek ). Az ár is megvan, annyira nem drága egyébként. A Napi jegy 6000 Ft. De nem ezzel van a gond, hanem hogy hogy megy az első lépéstől kezdve.
2010. aug. 18. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Kanizsán is faxán megépítették, egyből utánna le kellett bontani xDD
2010. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

minden palyan segitenek az elindulasnal:) ertem ez alatt, h megtanitanak elindulni, ugyanis nem egy ordongosseg. persze van akinek rovidebb ido alatt osszejon, van aki napokig szenved es akkor se megy neki.

kb ra kell erezni + nem feladni.

2022. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!