Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Roller fejcső sérülés? Lent több

Danimako kérdése:

Roller fejcső sérülés? Lent több

Figyelt kérdés
A napokban vásároltam egy oxelo mf3.6 lapot. Oxelo mf1.8+ rollerem van és kinőttem a deck-et, ezért gondoltam ha veszek nagyobbat, jó lesz. Na most ugye van a fejcső elején egy kivágás(nem tudom miért, talán súly csökkentésnek). Létezik, hogy amikor beleütöttem a csészéket, akkor kicsit a két oldal összenyomódott? Mármint amibe a csészéket ütöm alul és felül a fejcsőbe. Mert most ha összeszerelem, ahogy forgatom a kormányt, egy ponton kicsit szorul, és ha használom mindig kilazul a kompresszio. Próbáltam óvatos lenni amikor a csészéket beütöttem a helyükre, alul-fölül fa volt, nem közvetlen a kalapács fejével ütöttem, nehogy a fém megsértse.

2021. márc. 21. 08:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!