Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek egy Tony Ferguson...

Szerintetek egy Tony Ferguson vs Conor Mcgregor csata még összejöhet?? Ha igen kigyőzne és miért??

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Mcgregor nyerne.
2021. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Két nagypofályú nyomi harca, keresnének vele egy kis pénzt de sok értelme nem lenne, eldöntenék ki a nagyobb csicska kb.

Ferguson-t elverte Geathje akit meg Poirier, Poiriert meg Khabib (Aki ugye Mcgregort is). Szóval ha megis veri Mcgregor akkor azt lehet mondani hogy talán Geatje szintjét hozza, ennyi. Ha meg Ferguson nyer Mcgregor még lejjebb süllyed.

2021. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nagyképű szarhaziak mindegyik sztároljak magukat nekem egyik karakter sem jön be. Khabib meg megmutatta hogy a szerénységgel és alázattal lehet valaki igazán nagy bajnok mindenféle nagykepuskodes nélkül.
2021. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Így van, ezért bírom én is őt a legjobban.

Verik magukat a meccs előtt a ketrecben meg már befosnak.

2021. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Olyanok mint a cigányok ..:)
2021. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Kb. Amúgy meg egy öregembert nem bír plekniből kiütni, a Ferguson meg egy vézna kis riherongy.

Khabib utcán mind a kettőt megölné a bunyó bármilyen részében.

2021. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Jó hogy megölné ne viccelj utcán is a birkózók a királyok:D
2021. máj. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
#1-es vagyok, nyugi, nem baj hogy le lettem pontozva. Egy valamit azért még megjegyzek további piros pontokért: Rajtam kívül nagyjából senki sem a kérdésre válaszolt. Hogy jönnek ide a Khabibok, Gethje-k, Poirierek? Ilyen erővel a következő válaszoló erre a kérdésre hozhatja Orbán Viktort és Gyurcsányt mert mostanában az is divat! Tony Ferguson vs Conor Mcgregor volt a kérdés.
2021. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
McGregor régebben tény hogy jó volt, nagyon jó ütő azt elismerem, csak elszállt vele a ló épp ezért lett baromi unszipmatikus, de ha a két nem szimpi karakter közül kéne választani talán Mcgregorra tennem a voksom.
2021. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
8-as úgy jön ide hogy meglehet nézni hogy ezek közül az emberek közül ki kit vert meg és így láthatod az erőviszonyokat kb.
2021. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!