Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy építhetnék ilyen testet?...

Hogy építhetnék ilyen testet? Szerintetek? Mondjuk 3-4 év alatt összejöhet?

Figyelt kérdés

[link]



Szerintem ez egy szép, kellően izmos test ami még nem a túlzás határain van, valaki tudna tanácsokat adni, hogy hogyan kéne? VAgy ez személyi edzővel menne csak?


17f


175cm magas vagyok és nagyjából 60 kg.


2016. dec. 31. 22:29
 1/6 Kenzo Tenma ***** válasza:

Az első 2 hónapban átmozgató edzés, utána heti 3 teljes testes edzés. Egy étrend is kell mellé, lassú tömegnöveléshez. Táplálekkiegészítőnek egy multivitamin, pl mega daily one vagy multi pro a scitectől. Olvasd el a sárga kapszula című, pdf-ben netről is letölthető könyvet, abból megtudod nagyjából az alapokat. A neten találsz olyan edzésterveket is amiket írtam. Személyi edző nem feltételnül kell, itt megtalálod az összes gyakorlat helyes végrehajtását:


[link]


Ugyanezen az oldalon találsz edzéstervét és étrendeket is.

2016. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a Grimm csávó?
2016. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3-4 év elég nagy túlzás inkább 1-1,5 attól függően mennyire zsírosodsz be.

Hogy kell-e neked személyiedző azt te töndsd el. Első 1-2 hónapban vele edzel sokat tud segíteni.

2017. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nyárra összejön. De most nagyon gizda vagy.
2017. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jön össze nyárra. ha tényleg minden jó akkor 1 év de mivel nem lesz így inkább 2. Sárga kapszulába megtalálsz mindent. Nem kell végig nagyon pontos étrend főleg az elején mert úgy nehéz lesz. Diétánál figyelj majd jobban.
2017. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huhh köszi szépen a válaszokat!! Elolvastam a pdfet, amúgy valaki esetleg nem él Budapesten 3. kerület közelében, akivel esetleg elmehetnék edzeni, ha nincs akkor nyilván egyedül fogok, de azért jó lenne valaki, főleg ha még jobban is tudja a dolgokat.
2017. jan. 1. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!