Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » El lehet kezdeni lányként...

El lehet kezdeni lányként Thay boxolni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és el szeretnék kezdeni thay boxolni, de a szüleim nagyon ellenzik, mondván, hogy majd kihasználják, hogy kezdő vagyok és lány és majd jól elvernek. Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Illetve tudtok mondani jó, megbízható edzéslehetőségeket? (15. kerületi lakos vagyok). A válaszokat előre is köszönöm!

#harcművészet #thai box #muay thai #Lányként sportolni
2021. júl. 18. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

🤦 Ilyen hülyeségeket melyik ujjukból szopnak ki emberek? Őrület. 1) a kezdőverésnek semmi értelme. Ha ilyen lenne, nem járna senki edzésre, ami nem tenne jót az üzletnek. Ne aggódj, nem fognak megverni. Ráadásul abszolút semmi élvezet nincs átlag embereket verni képzett bunyósként. Úgyhogy maximálisan segíteni fog mindenki, mert az sokkal jobb érzés. Aztán majd akkor vernek, ha már tudsz. De akkor majd vered őket te is, ne aggódj.


2) lánynak lenni inkább hátrány mert nem mernek igazán megütni, emiatt annyira nem is tanulod meg a védekezést. Ha csak simi-simit kapsz, mert lány vagy, aztán egyszer jön valaki edzésre, aki mer is ütni feléd, akkor majd meglepődsz. Persze jó edző ezt nem hagyja majd, de érted a lényeget. Pont az ellentéte van annak, amit szüleid mondtak, lányként inkább vigyáznak rád.


Úgyhogy hajrá! Menj csak, jó edzést!

2021. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Csajom 15+ évig tolta.
2021. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 18. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán, én se kiskoromba kezdtem a harcművészeteket, mivel ott meg fognak verni és sírni fogok alapon.. Mióta járok még nem sírtam, de pozitívabb az életem mit előtte.
2021. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy szép női ismerősöm, aki űzi, szóval kezd el nyugodtan, csak ügyesen:).
2021. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El kell látogatni egy-egy edzésre. Kezdőket úgysem löknek be a ringbe, hogy "na, verekedjetek!". Teljesen normális emberek járnak küzdősportolni, nehogy azt hidd, hogy vadállatok járnak. Általában 100-ból 99 esetben tisztában vannak az "erejükkel", és nem élnek vele vissza. Nyugodtan nézd meg, és ha nem szimpatikusak az ott lévő arcok, akkor keress egy másik termet.
2021. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!