Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen térdekkel és ilyen...

Ilyen térdekkel és ilyen felsőtesttel mit érdemes kezdeni 16 éves lányként?

Figyelt kérdés

Úgy érzem tennem kell, hiába mondák hogy csinos vagyok és vékony, és ez csak egy rosszul elkapott kép, nekem nem tetszik amit a tükörben látok..Olyan a testem mint valami anyakancának, keskeny váll és derék, széles csípő, még szélesebb comb , láb, ami csámpás is.. Tenni akarok ellene! mit tanácsoltok?


Itt a kép

[link]


Ja, és 176 centivel eléggé feltűnő jelenség vagyok ezzel a testtel is, habár rajtam kívül senki nem mondja, hogy rossz lenne.



2012. jún. 18. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lábad nem vészes, magassarkúban szinte tökéletes lenne. A többit nem tudom.
2012. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Labadra annyit tudok mondani hogy telleg gaz (olyan mint a nagyon kover embereknek pedig te elg vekony vagy) szerintem ezzel fordulj orvoshoz talan gyogycipo seit valamit.

Csipodrol annyit hogy no vagy alap hogy szeles:D

Vallra meg lehet kene egy kicsit edzeni talan a legjobb az lenne ha heti 2x tartanal egy teljes test edzest sulyzoval (minimalis sullyal) + bringaznal,futnal melle.

De varj meg egy szakertot aki megmondja mit hogyan:D

2012. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 *Glissade* ***** válasza:

Nem azt látom amit leírtál!

A derekadhoz képest nincs széles csípőd, a combod sem szélesebb a csípődnél.


Viszont szerintem elég lötyi-plötyi comjaid vannak, menj el edzeni.

2012. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi... a térdem anyumtól örököltem, aki viszonylag molett..a combjaim lötyik, de oldalról olyan vékonyak hogy már vágnak kb.. szóval a térd nemhiszem h orvosi probléma lenne :/ Nos akkor nyáron lesz valami.Bringázás heti kétszer háromszor megvan kb. 16 km, mozgás is van, súlyzó meg lesz...
2012. jún. 19. 00:04
 5/11 A kérdező kommentje:
magassarkút nagyon ritkán hordok,ígyis azt hallgatom milyen magas vagyok, és én sem érzem jól magam a bőrömben magassarkú viselésekor,sajnos:(
2012. jún. 19. 00:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Labra kitores,guggolas sullyal mindenkepp (ha izmosodsz feszesebb lesz a bor) akkor szebb lesz a terded:)
2012. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


amúgy messziről ilyen úgyhogy azért nem annyira vészes,csak azon a képen kb elbőgtem magam :|

2012. jún. 19. 00:09
 8/11 anonim ***** válasza:
A térded elég furi,de a többivel nincs baj:) 16/f
2012. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 *Glissade* ***** válasza:

Magassarkút ne hordj, az nem tesz jót, se a bokádnak, se a gerincednek:)

Ne hallgass a sok h....re. Lehet, hogy fiúknak bejön, de mi elsősorban magunknak akarunk tetszeni, nem igaz?:)

A kényelem és az egészség sokkal fontosabb.

(nem is értem, hogy gondolta... talán a kertben is tüsarokban jársz?)


1. Az alakod miatt meg ne aggódj. Amit örököltél azzal kénytelen leszel megbékélni, ha nem szeretnéd örök elégedetlenségben le éllni az életedet.


2. Szerencsére vékony vagy... hidd el lehetne roszabb is...

Neked nem igazán kell figyelned a szénhidrát bevitelre, mert nehezen hizol. Ezt nem sok ember mondhatja el magárol! Csak figyelj arra, hogy ne hagyj ki étkezéseket.


Ami a negatívum, hogy izmot is nehezen szedsz magadra! De legalább ha sikerűl az elég hamar meglátszik majd rajtad:)


Ez nem is olyan rosz, nem igaz?


Magadra kéne szedned egy kis izmot!


3. Ami viszont még az alakodnál is roszabb... az önbizalmad! Kirakod ide a képed, mert megerősítésre vársz.

Csak azt nem értem mitől lesz jobb, ha más azt mondja, hogy jól nézel ki?

El fogod hinni?

De attól még nem változik semmit, teljesen mindegy, hogy ki mit ír...

Nem gondolom azt, hogy elég kitartásod lenne ahhoz, hogy otthon honapok/évek alatt elérd az áhitot alakot.

Inkább menj el valahova sportolni, mert ha ott új barátokat találsz, akkor sokkal nagyobb az esélye annak, megszereted és nem is hagyod abba a mozgást.

2012. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 *Glissade* ***** válasza:

"heti 2x tartanal egy teljes test edzest sulyzoval (minimalis sullyal)"


Minimális sullyal nem lehet izmot növelni! Azzal csak bohóckodni lehet.

A heti 2 kevés, érdemes kitolni heti 3 edzésre.

2012. jún. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!