Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen, lányként ellehet...

17 évesen, lányként ellehet kezdeni kick boxolni, kézilabdázni vagy vizilabdázni?

Figyelt kérdés
NEm csinálok itthon semmit csak futok néha és jó lenne sportolni, ezek érdekelnek. Vízilabdában és kéziben amatőr szinten egész jó vagyok. Azt tudom,h versenyszinten már nem lehet, de hobbi szinten Budapesten vagy környékén nem ismertek vmi jó helyet?

2014. júl. 13. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Kézilabdát nem ajánlom, ahogy igazán komolyan veszik valahol, szétszedik a tested, és egy éven belül tuti összeszedsz valami durva sérülést! Kox meg egy halom gyógyszer kell a profiknak ahhoz, hogy bírják a tempót. Tudom, biztosan jönnek majd azzal, hogy ilyen nincs, ez hülyeség, a kézisek nem doppingolnak, nem koxolnak, nem szednek semmit, de ez nem igaz. A szuper teljesítmény naturálon nem elérhető szinte senkinek! Persze más, ha csak kondiban akarsz lenni, és ehhez keresel csapatot.


Kick box jobb, de pl. testépítésre nem gondoltál? Nem profi szinten, csak a szép, feszes, izmos testet célul kitűzve.

2014. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kézit én sem ajánlom mert a legtöbb csapatba nem vesznek fel olyan játékosokat akik 17 évesek és előtte nem kéziztek más csapatban.
2014. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vízilabdán nagyon annó mikor jártam nem vettek fel senkit 12 éves kor felett(bár az elég verseny centrikus volt). a kickboxot el lehet kezdni akármikor, de nem nagyon ajánlom mert a legtöbb edzés fittness kickbox színvonalú, inkább menj thaiboxolni, ha a kickbox tetszik ez is valószínűleg fog
2014. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ne egyből él sportolói szinten kezd amit szeretnél csinálni. Én vízilabdáztam is , nekünk 1-2 évet kellet úszni előtte ,hogy majd bírjuk a strapát, szóval elkezdheted minden rajtad áll.Persze azzal is számolj , hogy nem fog menni egyből a sport. Ne add fel hamar! Csak légy kitartó. A boxot nem ajánlom én sem.

Remélem segítettem.

2014. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha ,semmi nem késő.Nagy Laci már nem leszel,de... Azt csináld amit szeretsz,és amihez érzéked van. A többi szorgalom dolga.Minden nap egy kicsit.
2014. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!