Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap (heti 3-4) kondi...

3 hónap (heti 3-4) kondi alatt milyen alakot lehet elérni (lányként)? Illetve ilyen esetben honnan kell kezdeni?

Figyelt kérdés

Az étrend egész normális, majdnem tömegelő (azért csak majdnem, mert nincs annyi pénzem...). Akár képet is linkelhettek, de az is elég, ha megmondjátok, hogy pl a combomon a "hammstring" fog látszódni? Illetve vádli, a fenék mennyire lesz kerekebb és feszesebb, has mennyir elesz kockás, illetve nem bedurrant állapotban is fog látszódni a karizom? (Karomon bedurranva most egész szép, de csakis úgy.)


A másik kérdésem meg az lenne, hogy ha régen (kb 1 éve) jártam kondiba 2 hónapot, de abbahagytam, viszont azóta meg otthon edzek, akkor honnan kell kezdeni? Kell még az 2 hónap "alap", vagy már lehet komolyabban kezdeni?



2015. máj. 17. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

ömm.. Mi ezt nem tudjuk neked megmondani. Nem azért mert kö.csögök vagyunk és nem akarjuk, hanem mert az alakodat nagyban befolyásolja a genetikád. Mi meg nem tudjuk látatlanból az izomtapadási pontjaid, magasságod. Ez a vádlira hatványozottan igaz.


Egy biztos: ha belerakod a munkát, és türelmes vagy, jól fogsz kinézni.


Ha izmot akarsz felszedni, akkor kell majd tömegelni, nem mondanám, hogy olyan drága lenne a kaja (egy átlagétrendhez viszonyítva), és nem kell mindig csirke-rizst enni. Utána meg a feszességhez szálkásító diéta kell, ha már felszedtél némi izmot.


Attól függ otthon mit szoktál edzeni, de én csinálnék egy ideig átmozgató edzést, jó az, és azzal is simán fogsz izmot felszedni.

2015. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

173 cm vagyok, a genetikám meg... Karon és háton látszik a leggyorsabban, legszeben, viszont a hasam nagyon problémás. :/ Fenék, láb szerintem átlag.


Egyébként ilyen alak a célom (nem feltétlenül 3 hónap alatt, de jó lenne minél hamarabb): [link]

[link]

2015. máj. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!