Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megálltam a fejlődésben,nem...

Megálltam a fejlődésben,nem tudok tovább fejlődni,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Küzdősportolok mellé súlyzózok.

Régen a 60 valahány kg testtömegemmel elég vékonynak számítottam,elkezdtem edzeni,lettem 89,nem akkora,mint egy ház,de nagyobb lettem,mellé egy kis zsír is jött fel,de nem olyan sok.


A küzdősportot 2-3 éve nyomom,1 éve van az,hogy bizonyos dolgok miatt egyedül edzek otthon.Oké,az otthoni edzés sokat nem ér,de az edzőm írt gyakorlatokat,amiket otthon tudok csináni és kb lósz*r fejlődés,talán egy kicsit gyorsabb lettem (+mások is mondták,hogy gyorsabb),de nem sokkal,kb ugyanolyan,amilyen volt mondhatni.


A gyúrás meg..ott oké,azzal nem volt gáz,volt vagy 35-36-os karom,abből lett 37 most meg ilyen 38-39.A ruhák is már feszülnek rajtam és nagyobb számba is kellenek már ruhák. Célom a 40-es kar minimum,de már március óta 38-39-nél ragadt le,és máshol sem jött fel sok izom,mellem is ugyanolyan,a vállam is stb.Ott tudom is az okát a stagnálásnak,ugyanaz súly,tegyem feljebb a súlyt,oké értem,de az,hogy csak egy egykezesem van,ami 10 kg,ha nagyobb súlyt is beszerzek fogok én fejlődni azzal? Inkább szerezzek be egy kétkezest? Azzal több mindent lehet kezdeni meg hatásosabb.



+van egy 40-60 kg-os zsákom,mellé árnyékolok,milyen gyakorlatokkal tudnám még gyorsítani az ütéseim,rugásaim?


Szerintem még az étrend,ami mellé bezavart,kicsit szétesett az étrendem mostanság.



2021. júl. 31. 04:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Haverom múltkor azt akart csinálni.
2021. aug. 1. 22:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Esetleg még jófogást lehet érdemes figyelni, én ott vettem súlyokat olcsón régen.
2021. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. Küzdősport meg a testépítés nem fér össze. Nem, egyik küzdősportoló se testépítést tol, hanem erőemelést. Küzdősporttal akarsz foglalkozni később, de feleslegesen kigyúrod magadat a 3,14csába azért, hogy belassulj csak. Akit látsz küzdősportolókat fossá gyúrva magukat, azok megsúgom mind kőkemény szteroid kúrán vannak.


2. Ahogy előttem írták itt nem kis zsírról van szó. Még akkor is, ha gyerekként kezdted.


3. Sima egykezes súlyzós gyakorlatokkal már rég visszafejlődtél volna, nemhogy szinten tartod magadat és az lenne a legnagyobb gondod, hogy miként tudj fejlődni még.



#2es kérdező:

Fenéket buknak erre a csajok. Nem egy csajjal beszéltem, aki "állítólag" mind ilyen palikra bukik, mind olyan volt, hogy rommá csalta a paliját, ráadásul nem is "kigyúrt állatokkal", mikor rákérdeztem akkor miért mindig ilyen pasikkal jönnek össze mind nyíltan megmondta a pénz miatt. Nem hülyék, tudják ők nagyon jól mennyi pénzbe kerül sokszor egy olyan test elérése és szinten tartása.

2021. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kretens ***** válasza:
Iratkozz be Magyar-néptáncra.Hidd el megéri.Egyébként nem lebecsülendő ám a tánc legyen az bármely kultúra egyéni stilusa mert sok olyat ismerek akik sokat táncolnak és ha konfliktusba keveredett gyakorlatilag körberöhögte a támaadót még ha képzett küzdősportos volt mert gyakorlatilag nem tudták sem megütni megrúgni és a támadó felet jól kiröhögte a végén mert már úgy elfáradt hogy e q..rva anyázással elsomfordált.
2021. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!