Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik az a sporttág,ami jó...

Melyik az a sporttág,ami jó idő töltésre,és ergo önvédelemre?

Figyelt kérdés

Mert mivel arra jutottam hogy mivel ártani nem árt,és mivel megkélne tanulni bunyózni,gondoltam hogy beiratkozok egy jó küzdő sportságra..

Mivel nem vagyok egy nagy darab,és még gyors se,csak egy tipik tini,és mivel mondani szokás(nálam),hogy "aki bunyózni nem tud,az gázspray-ezni meg szúrkálni tud",és mivel sok hülye van az világon aki még abba is bele köt hogy milyen az hajam színe.

Milyen sportságot ajánlotok egy 180 cm,és 65 kg-os gyereknek?(17/F)



#Verekedés, bunyó, önvédelem,bicska,fegyver
2021. dec. 26. 17:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
6%
Mi az az ergo önvédelem?
2021. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1

Ergo jó önvédelemre*

2021. dec. 26. 17:38
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
180 centi és 65 kg? Először is egyél! Amúgy meg box.
2021. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3

Rendben főni :DDD

2021. dec. 26. 19:40
 5/29 anonim válasza:
30%

Én karatézom, sokan azt hiszik hogy a karatésok kigyúrtak vagy nagy darabok, igazából lényegtelen itt hogy milyen magas vagy esetleg alacsony vagy. Nem muszáj versenyekre se járnod, de az önvédelmet hamar megtanulod. Én ezt ajánlanám neked, ez a sportág barátias abból a szempontból hogy az ellenség is úgynevezett barát.


Üdv: 152 cm-es lány

2021. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

5

Mondjuk nem kell bagy erő hogy valakit jól megütsél :D

Köszi azu válaszodat :)

2021. dec. 27. 00:11
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

önvédelem nem nagyon van. aki ki akar rabolni, az sajnos valószínű ki is fog. én elsőként amúgy a bokszot ajánlanám, de olyan edzést ahol van puhakesztyűs sparring(küzdelem)

de sose feledd el, hogy akármit sportolsz, az sosem olyan, mint amikor ki akarnak rabolni vagy el akarnak veri. ott nincsenek szabályok, többen lesznek, fegyverrel, te meg lehet lefagysz az ijedtségtől

2021. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7

Köszi az válaszodat.

"de sose feledd el, hogy akármit sportolsz, az sosem olyan, mint amikor ki akarnak rabolni vagy el akarnak veri. ott nincsenek szabályok, többen lesznek, fegyverrel, te meg lehet lefagysz az ijedtségtől"

Ez honnét szedted?:DDD

Vagyis ha sportolok (vagyis ha már bunyóztam már,meg hasonlók) akkor miért fagynák le?:D

Meg ez sztoritól függ,nem azért..

2021. dec. 27. 01:00
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

azért fogsz lefagyni, mert az edzés nem olyan, mint amikor békésen a gondolataidba meredve gyalogolsz az utcán, majd eléd lép 3 tag, a hasadnak nyomja az egyik a kést egyből és mondja, hogy pakolj ki vagy rögtön repül az öklös az arcodba

hidd el ezek nem olyanok, hogy akkor gyere adunk esélyt, várjál fiam itt a kesztyű, rakd be a fogvédőt, stb.

ezek genyók, eltaposnak ha el akarnak venni valamit akkor tutira mennek, nem adnak esélyt

mindig figyeld a környezeted, meg kerüld a zűrös, kihalt helyeket, főleg egyedül ez a legfontosabb, nem a küzdősport.

2021. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9

Jah...

Mert mivel sokszorfolalkoztat hogy mit hogyan stb stb...

Köszi az válaszodat :)!

Kellemes ünnepeket!

2021. dec. 27. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!