Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5 km 33 perc alatt viszonylag...

5 km 33 perc alatt viszonylag jó idő?

Figyelt kérdés
Közel 3 év kihagyás, súlyos betegség és 2 életmentő műtét, 1 év kemoterápia után kezdtem el futni áprilisban (2 hónappal az utolsó kemó után); szó szerint a nulláról, zéró állóképességgel. Mostanra van meg egyben az 5 km, sétálás, megállás nélkül; 31-33 perc közötti időben. A célom, hogy a 7 km legyen meg jövőre 35 percen belül. Szerintetek sikerülhet?
2018. júl. 4. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Nem, de számodra ennyi minden után bőven elég a bizakodásra. Így tovább, és igyekezz lenni 25 alá.
2018. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mysticista válasza:
100%
szerintem abszolút nem rossz, főleg ennyi dolog után kimondottan jó. respect! amúgy meg ugye attól is függ, hogy sík terepen csinálod, vagy mondjuk tájfutsz 20% os emelkedőkön. ezt sokan elfejetik - az idő alapján semmit se lehet megítélni.
2018. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Infók nélkül azt mondtam volna, dehogy jó, állítólag sima kezdők fel tudnak jönni egy hónapra ilyen szintre s akinek van futó ismerőse vagy ő fut, az tudhatja, hogy ez igazán nem nagy tempó, de a te múltaddal teljesen okés, várhatóan sokat fogsz fejlődni a következő 1-2 évben, hisz innen még lazán lehet.
2018. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó!! Csak így tovább, fokozatosan! :)
2018. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!