Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Falmászás lehetőségek Szegeden...

Falmászás lehetőségek Szegeden egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Szegedi egyetemistaként hol tudnék falat mászni akár egyénileg is? A falmászós tesiórákra gyakorlatilag lehetetlen bekerülni, mert kevés a hely, és gyorsan betelik. Illetve barátaimat sem vonza annyira a sport, hogy elkísérjenek. Milyen lehetőségeim vannak?

2022. máj. 4. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem lehetetlen bekerülni egyetemi mászasra. (Sokan leadják)


2. Ha nem is kerülsz be, általában beengednek (csak nem tudod felvenni tesiként)


3. Az a terem nyitva van heti 3-szor kb, szabadon lehet mászni, meg úgy tudom vannak csoportos edzések is heti pár alkalommal.


4. Van egy másik terem Újszegeden. Az is kb heti 3-szor van nyitva. Itt nincs boulder.


Nyugodtan keress bővebb infókért, szívesen elmondok mindent. Szerintem egész sokat tudok a szegedi mászótermekről.

2022. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. máj. 7. 22:23
 3/3 anonim válasza:

Kérdező, fiú vagy lány vagy? Én is járnék szívesen, de nincs nagyon társaságom hozzá. Mivel lány vagyok, elsősorban falmászós lányokat keresek.

A tesikre én is írtam külön a tanárnak, és felvett a kurzusra, tökre szerettem azt az órát. :)

2022. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!