Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxhoz állóképesség fejlesztés...

Boxhoz állóképesség fejlesztéséhez, jó ha a katonai fizikai felmérőt csinálom pluszban rendszeresen?

Figyelt kérdés
Elkezdtem boxolni, szeretnék minél dinamikusabban fejlődni. Az állóképességem fejlesztéséhez, mik a legjobb eszési gyakorlatok? Én a katonai fizikai felmérő gyakorlására gondoltam:fekvő húzodzkodás, felülés 2 perc alatt mennyi megy és 3200m futás. Ezek jók?

2022. jún. 27. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért jársz boksz edzésre, hogy ott fejlődj? Egyébként meg kérdezd meg az edződet, hogy mit ajánl arra az esetre, ha te tréningen kívül pluszban szeretnél edzeni.
2022. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Futás, ugrálókötél.
2022. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2022. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MadSeal ***** válasza:
Én maradnék a sportspecifikus edzésnél. Véleményem szerint a boxra a legjobb edzés maga a box. Ha a leggyorsabban szeretnél fejlődni, árnyékolj sokat otthon, főleg azokat a tehnikákat/kombinációkat, amik újak vagy nehezek számodra. Végezz erőnléti edzést, egy sima 5x5 program megteszi. És persze ami a legfontosabb, legyél fejben is ott minden edzésen, ne csak fizikailag.
2022. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!