Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érezted már, hogy ugornál?

Érezted már, hogy ugornál?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 30. 12:30
 1/9 anonim válasza:
73%

azt konkrétan nem, de más módon már számtalan módon meg akartam tenni de az ilyen erős módok nem valók szerintem nekem :D


26/n

Szilvi

2022. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

#1,"Erős módok"? Miért, gyengén szeretnél meghalni? Elhiszem, hogy szenvedsz, de aki tényleg meg akar halni, az nem azzal foglalkozik, hogy hogyan, csak hogy vége legyen már.

De ez nem baj. Attól, hogy már gondoltál öngyilkosságra, attól még nem kell megtenni, ez nem olyan dolog, hogy nincs visszaút, főképp nem kell sürgetni. Ha valaki mégis így érezne, akkor azt tanácsolom neki, hogy aludjon rá egyet, adjon neki időt, ha lehet minél többet, hátha megváltozik a helyzete, vagy a véleménye a helyzetéről, és csak akkor tegye meg ha tényleg..izé..mm.ja.


A kérdésre válaszolva, én szeretnék ugrani duna hídról, de csak hogy kiússzak utána a partra. Az ugrást általában még azok is túlélik, akik rosszul érkeznek a vízbe, és csak utána fulladnak meg, ha nem tudnak az áramlatban úszni.

Vannak akik hobbiból ugranak magas helyekről vizekbe. Én részben az adrenalin, részben az izgalom, részben a felfrissülés, részben a kihívás miatt szeretném csinálni. Előtte még edzenem kell, meg át is szeretném úszni a Dunát, de jah.

Na mind1, úgy érzem törölve lesz ez a komment..xd

2022. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%

Szerintem érdemes végig gondolni, hogy valaki nem akar élni vagy meg akar halni? Óriási a különbség.

Akik ide írnak azok nem akarnak élni. Az még nem olyan nagy baj.

2022. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: Igen, ez szerintem is fontos felvetés. Habár nálam ez nem állandó.
2022. júl. 15. 19:45
 5/9 anonim válasza:
72%
Még szerencse. De az emberek többsége szerintem már érezte azt, hogy nem akar élni. Bennem is felmerül időről időre. Meghalni viszont sosem akartam.
2022. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
96%
Ha minden ember emlékéből akivel valaha találkoztam, kitudnám magam töröltetni, ugranék mint a sicc.
2022. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
46%
Ebben mi az összefüggés?
2022. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
53%
Nem
2022. júl. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Öngyilkossági szándékkel? Igen. Hídról, ablakból, vonat elé, éreztem én már mindent. Eddig sikerült nem megtenni, helyette általában leiszom magamat a f***ba.

Szórakozásból nem ugranék le sehonnan, az biztos, legfeljebb ha alapvetően éppen meg akarnék dögleni.

2022. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!