Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan szerezzek tesi felmenté...

Hogyan szerezzek tesi felmentést? SOS

Figyelt kérdés
Szóval hogyan szerezzek tesi felmentést? A tanár a volt edzőm és nála nem tudok éveset szóval valami ötlet? Szerdánként van 0. És 1. óra tesim és elegem van. Nálunk nagyon szigorú a rendszer és azt se hinné el ha valami random edzővel aláiratnám a papírt. Ötlet ami már bevállt valakinek?
2022. okt. 4. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne lustizz!
2022. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ilyen. Tudomásom szerint max egy hivatalos gyógytorna adhat felmentést.
2022. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
mozogj dagadék
2022. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Házi orvos? Én bementek mondom tesi felmentes oktobertől-áprilisig.

És megkaptam. Köszöntem szépnapot.

2022. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem tudsz felkelni egy órával hamarabb, és kihasználni, hogy van lehetőséged kicsit mozogni, edzeni?
2022. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

#5, ha ez olyan marhajó lenne mindeki csinálná.

Hidd el ez nem mindenkinek lehetőség van akinek nyűg. Ő a további 1óra alvás lehetőségét látja benne.

2022. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Le kell feküdni hamarabb aludni, és nem éjfélkor is tiktokozni 😁. Mindenki ajvékol, hogy jaaaaj fáradt vagyok, túl korán kell kelni, stb. Igen? Mikor fekszel le? Ilyenkor nagy csend van
2022. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Éjfélkor és 2kor is a plafont bámulom. Este nem tudok aludni reggel meg fáradt vagyok.

Halgatom mia varázslat,hogy elaludjak 2-3 perc alatt.


Illetve ha nagyritkán sikerül elaludni akkor kipattan a szemem 6kor,de ugyanúgy fáradt vagyok és délután 6kor alig birok ébren maradni.

2022. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tedd le a telefont és minden elektronikus készüléket 8kor, és könyv a kézbe, ágyban. Kilenckor könyv letesz, villany le, alvás. 7 után nincs vacsora. Szigorúan kelj fel időben, napközben meg ne aludj, lehetőleg sportolj kicsit. Ha 2 3 hét múlva nem áll be az alvásciklusod, ezt a módszert követve, akkor jelezz vissza, és mondom mi a következő lépés.


Egy már nem alvászavaros személy.

2022. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7re haza sem érek...

És akkor még a társasági életem elsem kezdtem,mert nem barlangban lakok az erdő közepén ahol a fák és madarak lennének a barátaim.

2022. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!