Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Otthon tudok valamiylen...

Otthon tudok valamiylen harcművészetet tanulni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze.Veszel boxzsákot,boxkesztyűt,fogvédőt,ugrálókötelet és egy héten egyszer az egyik haveroddal nagyon keményen összeverekedtek a garázsban zsákolás után.Egy idő múlva kialakul a csak rád jellemző egyéni stílus.
2010. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak oktatóvideók, meg könyvek, de nem érdemes. Ha rosszul csinálsz valamit, nincs aki rádszóljon, rosszul fog rögzülni. Én is régen kickboxot tanulgattam videókból, aztán az edzőteremben koppantam nagyot, mert ugyan úgy nézett ki a mozdulat, mint a videón, mégsem volt benne erő, mert nem tudtam az alapelveket.
2010. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem, mert a mesteredtől tudod csak megtanulni személyesen az alapelveket stb.-t.
2010. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!